Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még nála esélyem és csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még nála esélyem és csak azt akarja elérni, hogy beszéljek vele, vagy már nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és úgy érzem én is neki. Sokat szemeztünk meg már írtunk is egymásnak. Azonban bevallom, hogy lehet kicsit kezdem elcseszni a dolgokat, mert nem nagyon beszélek vele élőben. Egy suliba járunk és alig van egyedül, de nem akarok kifogásokat keresni. Emlékszem, hogy volt, hogy úgy köszönt, hogy "Szia, legyen nagyon szép napod". Még mindig szokott nézni, de ma viszont csak annyit mondott, hogy "csáó". Javítsatok ki ha tévedek, de szerintem azért, mert nem beszéltem vele és arra várt. A kérdés az lenne, hogy még van esélyem nála? Szóval ezzel végleg elrontottam vagy még meg tudom hódítani? Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2016. nov. 16. 16:55
 1/1 anonim válasza:

Szia:) Szerintem semmi sincs elveszve, csak siess. Ha egy lánnyal ezt teszed, úgy érzi nálad nem érdekes próbálkozni, és mindenbe ami köztetek történt belemagyaráz valamit. Mint például hogy csak valami gáz volt a hajával és azért nézted. :D Ne zavarjon a társaság, szerintem 90% hogy tetszel neki, szóval a barátnői vagy elvonulnak majd, vagy csöndben mosolyogva álldigálnak. :) A legfontosabb hogy éreztesd vele hogy különleges. Hogy rá nem csak illemből köszönsz rá, vagy nem csak unalomból beszélsz vele. Szerintem újra megpuhítod, sok sikert:)

15/L

2016. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!