Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kiigazodni rajta....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta. Vajon mit érezhet valójában?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik hogy még a hét elején odaadtam egy verset szerelmi vallomásként egy srácnak.Aki miután odaadtam neki kijelentette hogy átgondolja mit is érez valójában mert amióta odaadtam neki "jobban megszeretett".Majd másnap megkérdezi tőlem hogy :"Na mi legyen?Mit szeretnél" amiből meg az lett hogy megbeszéltük hogy jövőhéten suli után elmegyünk valahova ezt megbeszélni.Az nap többször meg is ölelt átkarolt és mondta hogy : "imádlak ám".Én meg azóta mindig zavarba jövök ha meglátom vagy ha a közelemben van ,és egyszerűen nem merek odamenni hozzá.Amiben az a legviccesebb hogy ő is így van vele mert hogy én nem megyek oda hozzá ő sem jön oda.Ami egy kicsit elszomorít ,mert nagyon hiányzik az ölelése ..A mai nap hasonló volt a történet,és ha ez még nem lett volna elég megkérdezte hogy szeretem-e még,én meg természetesen igent mondtam ,erre rávágta hogy :"miért"?én meg teljes értetlenségben ,nem értettem hogy miért kérdi ezeket.Azt várja hogy bizonyítsak neki?Mert én sokat gondolkoztam azon hogy ugye eddig nem mertem csak úgy odamenni hozzá ,ezért azt találtam ki hogy jövőhét hétfőn,reggel amint belép a suliba odafutok hozzá és megölelem,csak nem tudom hogy ez jó ötlet lenne-e ..szerintetek?

2016. nov. 18. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet.:D Nincs önbizalma a srácnak ezekben a szituációkban, ezért kérdezi, hogy szereted-e még, mert ő nem hiszi el, hogy őt szeretni lehet. Ez önbizalomhiányból ered. Én is voltam ilyenben, hogy új osztályba kerültem ahol szinte csak lányok voltak, és egyszerűen teljesen körbezsongtak, én meg nem tudtam elhinni, hogy ez mind miattam. Az ilyen srácoknál kicsit rámenősnek kell lenni, ha bejön neked:D Csak fél a srác a kapcsolattól, téged ettől függetlenül imád, ahogy mondta is:D
2016. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!