Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt, nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, nem tudok kiigazodni rajta?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam (szóval én vagyok a fiú)ő 15 éves én nem sokára 17, hogy is mondjam szép lány de azért nem model, de nekem nagyon tetszik. Ez lesz a második évünk egy osztályban.Hogy a lényegre térjek ő nekem az első naptól kezdve tetszett, viszont ő rám se hederített sokáig (igaz akkoriba egy picit elengedtem magam és hogy is mondjam nem a legjobbamat hoztam) ez így is maradt az év végéig(azaz július környékéig) addigra sikerült összekapnom magam. Ekkor vettem észre hogy egyre többet nézeget,elkezdtünk beszélgetni, egyre jobban megismertem és egyre jobban beleszerettem. Teljesen belezúgtam, csak ő rajta járt az eszem minden egyes nap minden egyes pillanatában. Kezdtem úgy érezni hogy ő is érdeklődik irántam, így a suli vége előtt 3 héttel randira hívtam igaz sajnos csak messengeren bírtam mert egész héten hiányzott. Akkor azt írta hogy nagyon szívesen eljönne velem de Pesten lesz(tényleg Pesten volt a hétvégén)de mikor az iskolába rákérdeztem csak terelt,ezután nem is nagyon társalogtunk, feltűnően kerültük egymást,majd suli után osztálykiránduláson mikor már jobb állapotban voltam oda jött és kifaggatott hogy hogy érzek iránta, majd utána közölte hogy ő nem ilyen típus s eltűnt. Nyáron nem tartottuk a kapcsolatot de nem is ez a lényeg.Hanem mióta elkezdődött az év újra elkezdett szemezgetni velem, néha nevetgél közbe máskor pedig tök komolyan néz a szemembe máskor ha közelről szemezek vele oda szól hogy ne nézzem,meg hasonló de ő utána ugyan úgy méreget. Mostanában sokszor észre veszem főleg tesin hogy bámul, olyan szomorkásan.

Viszont ha megpróbálok közeledni felé vagy falat emel maga köré vagy megpróbál eltaszítani. Értelmesnek tartom magam úgyhogy felfogtam hogy elméletileg nem vagyok a "típusa" és próbálom tiszteletben tartani de még mindig őrülten szeretem, és elégvalószínű hogy ő is tudja ezt akkor miért játszadozik velem szemezget, és sorolhatnám ha tudja hogy szeretem őt(és rohadtul fáj), vagy esetleg többet szeretne, vagy őse tudja mit akar mert én már nem tudok kiigazodni rajta.


2016. okt. 18. 18:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Magamról egy kicsit:

17 éves leszek, 185 cm magas szálkás, atléta test alkatú (4 évig atletizáltam) jó erőbe lévő. Barna hajú, nagy fekete szemű, arányos arcú, aránylag jobb képűbb,(tudom ez ízlés kérdése)nem az én véleményem.

Komolynak és éretnek tartom magam, kedves de egy picit félénk természetű és udvarias vagyok, szeretek társalogni, és hobbiként már lassan fél éve írók verseket, kisebb műveket.

2016. okt. 18. 18:19
 2/2 DoLeKi válasza:
Szerintem ő még nem tudja, hogy mit érez irántad...hagyd érni a dolgot...majd úgyis rendbe jön minden!:)
2016. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!