Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyek féltékennyé egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek féltékennyé egy lányt?

Figyelt kérdés

Az évfolyamunkra jár egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, valamint az egyel alattunk lévő évfolyamon is van egy lány, akinek szintén bejön ez a fiú.

Amikor látom, hogy ez a lány beszélget azzal aki tetszik, vagy rámosolyog, köszön neki, néha még ki is neveti amikor megy a folyosón, akkor úgy érzem, hogy legszívesebben szétrobbannék az idegtől. Tudom, ezt általában féltékenységnek hívják, de... na.

Barátnőmmel már csináltunk egy-két olyan dolgot, amivel némi utalást adtunk ennek a lánynak arra, hogy a fiú nekem is tetszik, és szálljon le róla, de nem tudom, hogy ezekből az utalásokból mennyit érzékelt. (utalások alatt a feltűnő viselkedést értem, pl.: feltűnően beszéltünk a fiúról az előtt a csaj előtt, próbáltuk féltékennyé tenni)

Tudnátok esetleg segíteni, hogy hogyan tegyem még féltékenyebbé, hogy tudassam vele, hogy az a fiú nekem is tetszik?

Előre is köszönöm :)



2016. nov. 18. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Hát figyelj ha ez a lány nem egy barátnőd akkor valószínűleg nem fogja érdekelni, hogy neked is tetszik az a fiú. Neki is és neked is ugyanannyi jogod van hozzá, hogy beszéljetek vele meg ilyesmi. Úgyhogy ahelyett, hogy a csajt próbálod leszerelni, koncentrálj inkább a fiúra. Ha tetszel neki, akkor mindegy lesz, hogy a másik lány beszélget e vele vagy nem.
2016. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez csaj nem a barátnőd legyen egy barátnőd és máris féltékeny. Ha a barátnődet szeretnéd féltékenyé tenni nagy pácban vagy.
2016. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a másik lányt és "nyomulj rá" (de csak finoman persze) a fiúra. Ha érdeklitek egymást, könnyen kialakulhat valami. Ha te jobban bejössz neki, mint a másik, akkor úgyis téged fog választani. A másik lány pedig akkor nem tehet semmit. Ha ellenben állandóan vele foglalkozol, azt könnyen ellened is használhatja akár a fiúnál, szóval ez esetben lehet magadnak intézed el, hogy te húzd a rövidebbet.
2016. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!