Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK! Őszintén, miért kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Őszintén, miért kell azt a lányt féltékennyé tenni aki titeket szeret, de ti nem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert a lányok nem ezt csinálják?
2015. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha engem nem érdekel a lány, akkor nyilván mással foglalkozom, nem vele. Ezt veheted úgy hogy "direkt féltékennyé tesz", de ha kicsit megpróbálod elképzelni, hogy a világ talán nem is körülötted forog, akkor világos lesz, hogy amúgy nem érdekli, hogy mit érzel, csak éli az életét. Ennyire egyszerű az egész.
2015. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi nálad a féltékennyé tevés?
2015. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig más lányokkal nevet, beszél, hülyéskedik, levelez órán(az osztálytársam). Szóval mindenki létezik neki, csak én nem.
2015. máj. 31. 17:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tesz féltékennyé szimplán nem jössz be neki szerintem te vagy a féltékeny
2015. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó. A féltékennyé tevést követően lesz valaki féltékeny. Logikus, hogy ő a féltékeny.


Én nem csinálom ezt, volt osztálytársam igen. De fordítva már tapasztaltam.

2015. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Féltékeny vagy.
2015. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ti most nem jártok ha jól értem . Akkor mivel is tesz féltékennyé ? Nem vagy vele együtt ,minek vagy féltékeny ? Nem a te párod.
2015. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem a pasim, de rettenetesen szerelmes vagyok belé, imádom ő az osztálytársam, és nagyon féltékeny természetű vagyok.
2015. máj. 31. 20:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny vagy, nem is lesz a tiéd!
2015. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!