Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan megszerettem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan megszerettem és most mivan?

Figyelt kérdés

Egy fiúval 3 napja talákozgatunk, hát egy a probléma hogy én túlságosan megszerettem

tényleg Szerda, csütörtök, péntek vele 3 órát a legjobb volt az életembe

Aztán tegnap este kezdett furcsa lenni.

Ma reggel írtam neki (2016.11.19) hogy akar e engem de őszintén válaszoljon.

Azt mondta hogy nem tudja, és hogy össze van zavarodva.

Reggel óta sírok érte pedig nem szabadna. minden nap mondta nekem hogy imád, hogy enyém vagy ... stb.


Most mit csináljak? tényleg nagyon megkedveltem és nem tudom most mi ez tőle



2016. nov. 19. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Ásd el magad.
2016. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem még ő sem tudja biztosan hogy akar e komolyabb kapcsolatot vagy nem. Egy biztos hagyd,ne erőltesd és ne is nyomulj túlságosan mert az elriaszthatja. Mert ha azt nézed még nem ismeritek egymást olyan régóta,ismerkedjetek még és majd lesz valami.
2016. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!