Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha állandóan rá gondolok?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom, valahogy az volt bennem, hogy nem akarom olyan könnyen odaadni magam senkinek. Most viszont nagyon tetszik egy srác, és túlzás nélkül szinte folyton róla ábrándozom. Ma is egész nap itthon szenvedtem, egyszerűen nem bírtam kiverni a fejemből. Bármit csinálok, mindenről ő jut eszembe, állandóan azon gondolkodom, milyen jó lenne, ha összejönnénk. Elég valószínű, sőt biztos, hogy én is tetszem neki, nagyon sokszor kapom azon, hogy engem néz, csak egyszerűen bennem van a hülye büszkeségem is, hogy "Na, ha annyira akarsz, akkor viszont próbálj megszerezni". Tudom, ez borzasztó hozzáállás. De most már itt az idő, hogy abbahagyjam ezt, mert egyúttal nagyon vágyom már egy kapcsolatra. A másik dolog, ami kicsit aggaszt, hogy osztálytársak vagyunk és félek, hogy így mennyire lenne működőképes a dolog. Mit tehetnék? Mert már megőrjít ez a kettős állapot. 18/L

2016. nov. 19. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatha segít.

Egesz eletemben feltem sötétben és vilagosban is.

Feltem mindentől es bena vagyok ez mrg faj a csajoknak.


Hunter Hayes-where itt all begins


De ez a dal most visszaöntötte belém az almaimat.

Inkább maganyosan sztarkent meg amugyis tuti kifogok majd egy színesznőt.

Szóval belebetegedtem a szerelembe és nem kívánom többé érted?

Belebetegedett a lelkem es nem birok mar dolgozni se.

Igy meg lassan penzem se marad ugyhogy ideje megindulni dollathelekkel a szememben hadd csillogjon a vilag.

Itt csak elpusztolok mert en nem vagyok ide valo.

Itt csak belembeszelnek mindent, nacikkal lakom egy hauban.

Az egyik raadasul meg bankar is 2 milliard forinttal a zsebeben es elkezd mocskolodni.

Mi van ha meguntam ezt az egeszet ha?

Semmi ideje lelepni mintha mise tortent vna

Mert csak egy almodozo hulyegyerek vtam

2016. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdhetsz beszélgetni vele, ha ő is akar beszélgetni veled majd úgyis lesz téma :) ezután meg majd alakul a dolog :D sok sikert ^-^
2016. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Ha nincs merszed odamenni akkor próbálj minél több jelet küldeni felé, bátorítsd úgymondd, lássa hogy tetszik neked és ha hasonlóan érez akkor majd lépni fog.
2016. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!