Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akik várni szeretnének házasságig?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az osztályomból már majdnem minden lány elveszítette a szüzességét,de én várni szeretnék vele,mert szerintem úgy gyönyörű,hogy avval a személlyel veszítsd el,akit tényleg szeretsz. Az iskolában van egy fiú,aki azt mondta,hogy kedvel engem. Nagyon kedveltem őt és tényleg úgy gondoltam,hogy vele érdemes lenne foglalkozni. Egy nap egy lány elmondta nekem,hogy ez a fiú azt tervezi,hogy megkérdi,ha leszek-e a barátnője. Nem mondtam semmit neki,nagyon boldog voltam,nagyon tetszett nekem a fiú,de másnap, ez a lány elmesélte neki,hogy nekem még sosem volt egy barátom sem és,hogy én biztos nem fogok lefeküdni vele. Akkor a fiút nem érdekelte ez. Eljött velem beszélni és megkérdezte,hogy valójában akarok-e várni és én mondtam,hogy igen. Azt mondta,hogy szeret és,hogy őt nem érdekli ez,mégis a következő napokban kiderült,hogy evvel a lánnyal jött össze. Azt mondták,hogy azért,mert ő lefeküdt vele. Nagyon megbántott,de már tudom,hogy nem érte volna meg vele lenni. Mégis a kérdésem az lenne,hogy tényleg annyira nagy baj,ha egy lány várni akar az együttléttel?

2016. nov. 19. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, addig vársz ameddig csak akarsz :D
2016. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
27%

Alapból hülyeségnek tartom. Mit is adsz majd annak, akit szeretsz? Egy szűz lányt, akivel kínlódhat, aztán azután derül majd csak ki, hogy egyáltalán összeilletek-e vagy sem. Mert a nemi szervek sem futószalagon gyártott termékek. Nem egyformák, és nem is illik össze mindegyik mindegyikkel. Az igényekről nem is beszélve.

De ez a te életed, lelked rajta.

2016. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon is sokat jelent ez. Ha odaadom magam valakinek,akivel még nem biztosak a dolgok,majd szakítunk megbánnám örökre. Ha házasok vagyunk,akkor már legalább tudjuk,hogy kellünk egymásnak és,hogy szeretjük egymást.
2016. nov. 19. 19:09
 4/51 anonim ***** válasza:
34%
Nem érted! Ha a házasságkötés után derül ki, hogy szexuálisan nem illetek össze, akkor mit fogsz csinálni? Boldogtalanul leéled az életed vagy elválsz?
2016. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem normális hozzáállás, az már más kérdés hogy sok fiú ezt nem díjazza. De velük nem kell foglalkozni.
2016. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
54%
Mit gondolok?Azt, hogy úgy tűnik erkölcsös vagy legalább.Viszont én nem tervezek megházasodni egyáltalán.Illúzióromboló leszek, de ne élj álomvilágban!A házasság csak elméletileg ásó, kapa, nagyharang, a valóságban ez igen ritka így értelmetlen addig várni.Vársz egy jó ideig az helyes döntés, de házasságig?Ugyan már!Vagy te azt hiszed, hogy a házasság olyan mint a mesékben? :)
2016. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne,hogy igen!
2016. nov. 19. 19:54
 8/51 anonim ***** válasza:
27%
Ne álmodozz, inkább a valóéletben élj! :)
2016. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Miért gondolod annyira gonosznak a világot?
2016. nov. 19. 19:58
 10/51 anonim ***** válasza:
49%

Nem mondom, hogy gonosz, de én a valóságban élek, nyitott szemmel járok és az ilyen dajkamesékhez már öreg vagyok. :)

De még egyszer megjegyzem, az alapötleted, hogy nem veted bele magad egyből, az jó ötlet.

2016. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!