Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerekedjek felül a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerekedjek felül a félelmemen? (megszólítás)

Figyelt kérdés
Nagyon zavar már ez a téma 17 vagyok és ha meg akarnék szólítani egy lányt aki tetszi nekem és ebbe ne a szex-et értsd. De leblokkolok nem tudok odamenni hozzá? Van valami módszer ami segít kinyítni a számat és odamenni?

2016. nov. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj mi a legrosszabb ami történhet? azt mondja nem...biztos több száz nemet kaptál már életedben különböző témákban azokat is túlélted ezt is túlélnéd...amúgy meg ha magadat adod akkor ritkán utasítanak azonnal vissza...ja nem bocs a legrosszabb lehetőség ha köszönsz neki és egyből rávágja hogy "van barátom" akkor az a rossz hírem van hogy fogyatékos csaj tetszik neked xD
2016. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy adjam magam ha oda se merek menni? :(
2016. nov. 19. 20:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre kellene nekem valami nem tudom ,,gyakorlat" vagy hogy gyakoroljak, hogy oda merjek menni?
2016. nov. 19. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Sablon duma, talalj ki vmi kamu indokot h megszolitsd aztan egyszer menni fog magadtol is csak gyakorlas kerdese. Vagy legyen annyi onbecsulesed h nem nyavajogsz hanem ferfikent oda allsz a lany ele es elmondod amit szeretnel.
2016. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!