Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találjam meg a lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg a lányt, akivel egyszer beszéltem? Mi a véleményetek erről az egészről? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április 22-én voltam egy nyelvi versenyen. Egy másik suliban volt. Miközben vártunk, hogy bemehessünk a tornaterembe, megláttam egy lányt, akibe első látásra szerelmes lettem. Valahogy úgy hozta a sors, hogy egyfolytában a közelemben volt, csak ő németes, én meg angolos vagyok, így a verseny alatt másik emeleten voltunk. Amikor kb. 4 órával később lementünk eredméyhirdetésre, akkor is ott ment előttem. A hirdetésre még várni kellett. Nem igazán szokott lenni bátorságom, hogy leszólítsak egy csajt, de tudtam, hogy vagy most, vagy soha, adta magát a szituáció. Megszólítottam és elkezdtünk beszélgetni. Első másodperctől fogva a szemembe nézett és végig mosolygott. Nagyon cuki volt. :D Jól elbeszélgettünk, nagyjából negyed óráig. Kissé megismetük egymást, az ízlésünket, és kiderült, hogy nagyon hasonlítunk egymásra. Például ő is imádja az idegen nyelveket, történelmet, irodalmat, humán beállítottságú, akárcsak én. Nagy élmény volt az a negyed óra, ilyen csodálatos lánnyal még soha sem találkoztam. Eddig akik jól néztek ki, azok bunkók voltak, akik meg kedvesek voltak, rájuk se lehetett nézni. De ez a lány maga a tökéletesség. :D Direkt odafigyeltem, hogy ne beszéljek túl sokat, mert ez egy rossz tulajdonságom. Bár én lehet, hogy többet, ő is kérdezgetett, nem akart "kibújni" a beszélgetésből. Ő a bnarátnőjével volt, én meg 2 haverommal a suliból. Egyszer odaszólt neki a b.nője, a nevét említve, szóval én tudom a keresztnevét. Gondolom, ezt észrevették a haverjaim, akik mellettem ültek a lépcsőn, és ők is kérdeztek tőlem valamit a nevemet említve. Aztán egy idő után elkezdett beszélgetni a barátnőjével, vagy a b.nője kezdett el vele, már nem tudom, és egy kicsit arrébbmentek, aztán nemsokára kezdődött az eredményhirdetés. Az elején még láttam őket, aztán, gondolom, miután elmondták a csoportját, elmentek. Végig azon voltam, hogy el kéne kérni a telefonszámát, de így is örültem, hogy végre életemben először beszélek egy lánnyal, aki tetszik, és nem akartam elkapkodni. Jelenleg a facebook-on keresem. Tudom a keresztnevét és a suliját. Abban a városban él és jár iskolába, ahova én is bejárok. Amúgy 15/F vagyok, ő is ennyi idős lehet. Az a technikám, hogy facebookon keresek egy tanulót és végigkeresem az ismerőslistáját a névkereső segítségével. Ő nem fog engem megtalálni, mert se kép, se város nincs beállítva nekem, szóval ez az én dolgom. Másik ötletenm, hogy megnézem a lehetséges általános iskolák weboldalait, hátha van fenn tablókép. Van esély, hogy így megtaláljam? Ez a lány csodálatos, ha kellene, még a berlini bunker alól is felhoznám, azóta étvágyam sincs, csak rá gondolok, még az álmom is róla szól. Ha esetleg megtalálom, mit írjak neki? "Szia, én vagyok a srác, akivel a versenyen beszélgettél."? Mennyi idő után hívjam el randira, ha esetleg megtalálom? Ezt most tényleg nem akarom elszúrni. Furcsa, de a sors nekem mindig hozza a helyzetet, ha rá gondolok, ez itt is így volt. A 22 nekem misztius szám, előre éreztem, hogy azon a napon történni fog valami, hát ez volt az. :D Vélemények? Ez alapján lehet esélyem nála? Tippek, hogy találhatnám meg?



2016. máj. 4. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
arról beszélj inkább testvérem, hogy hanyadik lettél a versenyen?
2016. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
9. lettem a 2-300 jelentkező közül. :D
2016. máj. 4. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
na grat. Most szépen keresd meg valahol a németes eredménytáblát, szűrd le a keresztnévre ami kell és csak meglesz a csaj..
2016. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
MEGVAAAAAAAAAAAAN!!!!!!! Végtelen gratuláció és zöld pacsi!!!! :DDDDDDDD
2016. máj. 4. 19:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt el sem hiszem!!! Nem hittem volna, hogy megtalálom! :D
2016. máj. 4. 19:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy.
2016. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Ügyes voltál! Mármint a versenyen!

A lányhoz: remélem, hogy tudsz majd vele kapcsolatot kialakítani, HAJRÁ! :-)

2016. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon boldog vagyok, hogy megtaláltad!! Tényleg! Mi újság veletek? :)

Én is elvesztettem vkit ilyesmi módon, de 4 éve nincs meg :'C

Örülök, hogy neked sikerült! Szép estém lett, köszönöm! :D

2016. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jujj, ezaaaz, grat meg minden :D (tényleg örülök^^)

Na mi lett a dologból? :D

2016. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Uhh:) Ez nagyon aranyos!:)

Örülök, hogy megtaláltad:)

2016. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!