Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdett udvarias lenni velem, pedig nem éppen kedves szokott lenni egy lánnyal. Mikor ránéztem, megláttam, hogy engem néz és mikor odanéztem, édesen rámosolygott. Volt olyan is, hogy beszélgettem vele, mikor barátnőm is elkezdett beszelni hozzám és konkrétan "küzdeni" kezdett a fiú a társaságomert. Szerintetek tetszem neki?

2016. nov. 20. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvan ra az esely. A legjobb ha megkered egy baratnodet h kerdezze meg ot, mit gondol rolad
2016. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Viszont a barátnőm olyan "lázadó" típus, úgyhogy sztem azonnal elmondaná a fiúnak, hogy belezúgtam aztán meg röhögne is egyet rajta, ha nem jönnek be neki. :/
2016. nov. 20. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Fura barátnőid vannak ...
2016. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat igen, bonyolult sztori...
2016. nov. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!