Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek korai lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne a csók, vagy elég ideje ismerem már? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu, akivel megismerkedtem a buszon ugy kb ket hete. Minden reggel egyutt megyunk egeszen otthonrol a suliig, de mashova jar. Haza is elkiser. Tudom, hogy nagyon kedvel, es en is nagyon megszerettem, mindig megolel, vagy bele kapaszkodok, ilyesmi. Szeretnek vele osszejonni, de mivel elso kapcsolat lenne ezert mindketten felunk. O mar alig varja, hogy beadjam a derekam es jarjunk, mert nagyon mukodik a kemia, es jol erezzuk magunkat egyutt. Szerintetek ennyi ido utan mar hagyhatom hogy megcsokoljon? Nagyon szeretnem, csak felek tole egy kicsit. Vagy hogyan kozeledjek hozza? Azt nem tagadom, hogy nagyon jo olelgetni....


14/L



2016. nov. 20. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két hete ismered az egy dolog, de együtt is vagytok?
2016. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyutt, csak randizgatunk :) mondtam neki, hogy szeretnem jobban megismerni mielott ilyenbe belemegyek.
2016. nov. 20. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Már egyből le akar smárolni úgy,hogy még nem is jártok? Vannak ,,kapcsolatok" ahol minden megengedett, de egy ,,normális" inkább úgy mondanám ,,komoly" kapcsolatnál ez túl korai. Minimum az, hogy ismerjétek meg egymást. Mert a végén 1 hónap után az ágyában fogsz kikötni ebben a tempóban. 17/l
2016. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

1-es vagyok.

Ne siess el semmit!Először ismerd meg alaposan!

A 3-as válaszolóval pedig egyet értek.

2016. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En a mostani barátommal a masodik napon csókolóztunk... 😁 es full jo volt igaz picit béna volt de mar azota kitanitotam 😂 most vagyunk eggyut 3 hónapja 😊
2016. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Csókot tanítani...? Váó... Azthiszem nekem is tanulnom kéne egy két dolgot... :D
2016. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Türelem!


Majd ha tényleg érzitek, hogy nem fellángolás, akkor mehet a menet.

2016. nov. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!