Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, hogy néz/ett ki az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy néz/ett ki az a lány aki tetszik/ett?

Figyelt kérdés
Mi fog/ott meg benne? Milyen?

2016. nov. 21. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
nagy dudák
2016. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A külső nem minden, de azért adjon magára, ne úgy nézzen ki mint egy sarkonálló, de ne is úgy mint egy fiú.Legyen igényes.Belsőre: legyen őszinte, kulturált, intelligens, lehessen vele beszélni, ne legyen gyerekes, stb.Csak egy pár apróság.Miért?
2016. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az érdekel, hogy hogyan nézett ki az a lány aki tetszett nektek, vagy éppen az aki most jelenleg tetszik.


(Az ízlésetekre vagyok kíváncsi)

2016. nov. 21. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagy fenék, kis mell <3
2016. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben? :D
2016. nov. 21. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Értelek.Mint írtam a 2-es hozzászólásban, a külső még nem minden. :)

Nálam nincs általánosítva úgy a külső, hogy ilyen hajszín, olyan magasság meg stb szükséges. :)

Bár egyedül a vörös haj nem jön be.A többit meg már írtam. :)

Te, hogy nézel ki? :)

2016. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voros a haja.
2016. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen a lánynak szép/aranyos arca, jó alakja, kerek feneke, a melle lehet kicsi is, legyen szép hosszú haja, legyen alacsonyabb nálam, kb. Ennyi:)
2016. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első lánnyal, akivel jártam, annak a mosolya fogott meg. Számomra fontos, hogy szép legyen egy lány mosolya. Sötétebb barna haja volt és most is a feketére, sötétebb hajú lányokra bukom.
2016. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!