Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akkit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akkit nagyon megbámulok és nem tudom hogy az érzés amit érzemk amikor beszélek vele hogy mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és ebben az évben 8.-os. Igy év elején veszem észre hogy az egyik osztálytársamról nem tudom le venni a szemet.(fiú) Joval magasabb nálam meg (matek zseni) nagyon kedves és mindenkivel jól kijön. De amikore beszéle vele nagyon remegek és elkezdek izgulni(a kartötömet szedem szét ilyenkór) és nem tudom hogy néha mit tudjak mondani és amikor rá gondolok akkor szúr a melkasom.Szerintetek ez mit akar jelenteni ? És lehet hogy ö is igy érze irántam ? Egyszer észreve hogy bámulom de nem szolt semit én azota nem tudom hogy hogyan érzehet irántam.

#bámulom #izgolok #nem tudok megszolalni #csak ö jár a fejemben
2016. nov. 21. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy szerelmes vagy belé de próbáld kicsit érettebben kezelni ismerd meg beszélgess vele és majd kiderül ő mit érez
2016. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és már ismerem kicsit mert 8 éve vagyunk egy osztályban.
2016. nov. 21. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!