Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még lehet valami? Tetszek még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet valami? Tetszek még neki? Reménykedhetek még? Bővebben lent↓

Figyelt kérdés
13/L vagyok.tavaly egy fiú egy barátján kesztül megkérdezte tőlem hogy kedvelem-e azt a fiút de én nem mertdm bevallani úgyhogy azt mondtam nem. 3 hónap múlva én a fiútól megkérdeztem uyganazon a barátján keresztül hogy tetszem-e neki. azt mondta nem. azt akarom megtudni hogy ő akkor érzett értem valamit? vagy ő akarta tudni hogy én kedvelem-e. és hogy még lehet-e valami

2016. nov. 21. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy érez valamit de ha te azt mondtad hogy nem akkor biztos hogy ő is azt mondja de ismerd meg beszélj vele és kiderül
2016. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már nagyon rég ismerem még oviba is vele jártam, és mikor hallotam azt a szót hogy NEM akkor összedőlt bennem egy világ. teljesen meg voltam benne győződve hogy tetszem neki
2016. nov. 21. 19:10
 3/5 anonim válasza:
Gondolj arra is, hogy lehet őt is bántotta hogy te nemet mondtál. Ezek után mit vársz? Szerintem tetszel még neki de azért hogy ezt be is vallja tisztáznod kellene a dolgokat, ha akarsz tőle valamit.
2016. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem...egy fontos dolgot kihagytam...azóta van barátnője akivel 3 hónapja van együtt :((
2016. nov. 24. 22:19
 5/5 A kérdező kommentje:
vagyis már 4 hónapja
2016. nov. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!