Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tavaly tetszett egy fiú de év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly tetszett egy fiú de év végén odaüvöltött nekem valami olyasmit amivel megbántott. Lehet az hogy most is tetszek neki?

Figyelt kérdés
Na szóval bővebben mostanában észrevettem azt hogy sokszor bámul engem.Például kint az udavaron beszélgettem a barátnőimmel és hátrafordulok és bámul.Meg amikor egy másik barátnőmmel elmentünk mellette és a haverjai mellett lehajtotta a fejét.Viszont az a bökkenő hoy tavaly odaordította nekem hogy ne nézzé már.Normális válaszokat előre is köszönöm.

2016. nov. 18. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.Beszélj vele!
2016. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, és nyugodtan jöjj össze egy olyannal, aki ha épp nem áll fel a farkincája, akkor szó nélkül megbántana.
2016. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam de ezt én úgy szeretném megtudni hogy ne legyek közröhej tárgya.Van erre esetleg valamiféle más megoldás?
2016. nov. 18. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm tanácsodat erre nem gondoltam
2016. nov. 18. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Más megoldás?Küldj neki jeleket és várj, hátha!
2016. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miféle jeleket?Amik nem túl nyilvánvalóak?
2016. nov. 18. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, keresd a társaságát, stb!Bátorság!
2016. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!