Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszem neki vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
A sulimba van egy felsobb eves fiu aki allandoan nez.A multkor egy heven utaztunk es lattam hogy engem nez es amikor ra neztem akkor hatat forditott nekem es ugy utazott tovabb amig le nem szallt.En ezt nem ertem.17/l
2016. nov. 24. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, csak félénk.Neked tetszik?
2016. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, de nem biztos abban, hogy fordítva is. Bepróbálkozni azért nem merhet, mert ha nemet mondassz neki, akkor az mégis ciki és megalázó neki, szóval úgy csinál mintha nem érdekelné őt a te jelenléted, hátha te nyitsz felé jobban. Biztos te is zárkózott vagy, és merev és faarccal nézel rá, vagy elkapod a tekinteted amint meglátod, hogy rádnéz. Mosolyogjál rá a héven :) hátha odajön.
2016. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!