Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök neki? HOSSZÚ lesz!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? HOSSZÚ lesz!

Figyelt kérdés

Egy lány osztálytársamba kb. fél éve beleszerettem. A ciki az hogy padtársam lett 3 hete és igy naponta beszélgetek vele , hülyülök stb. Viszont néha az alábbiakat csinálja : -csúfolódik (jó értelemben), nevetgél,kérdez tőlem dolgokat amit nem ért (Okosak vagyunk mind2-en, -semmi ego-..), mosolyog !

Szüneteken sohasem keresi a társaságomat de tesiórán néha odajön amikor megy pl. egy zene és - Nem akarsz táncolni xy ? meg ehhez hasonlókat kérdez. Ezelőtt 1-2 éve viszont egy sráctól Valentin-napra kapott egy ajándékot,a "menőbb" srácokkal szokott együttleni.

Kort is irjatok ! Köszi :) 13/F



2016. nov. 24. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
valószínüleg nem.
2016. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valami indoklást kérlek nem tudnál adni miért, már ha

jobb vagy a témában ?

2016. nov. 24. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés barátom, a te esetedben nem lehet általánosítani, mert felesleges lenne véleményem szerint, ahhoz, hogy választ tudjak adni a te esetedben, ismernem kellene egy kicsit a leányzót, de így csak annyit tudok mondani, mint már írtam, értelmetlenül, hogy nem hinném, mivel amiket leírtál, azokból annyi jött le, nem fog veled komolyabb dologba kezdeni, mivel ő maga se az még, főleg a kor miatt, de legfőképp mivel az elvileges "menő" gyerekekkel bandázik.
2016. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Menő" alatt azt értem,hogy mivel az unokatestvére motrozik az uncsijának a barátaival / másik osztálybeli srácokkal szokott lenni , akik részben népszerűek,gazdagok, de általában a barátnői is ottvannak ilyenkor.. + Az egész osztály néha amikor beszélgetünk "fúúgat" , meg kezdik hogy együtt vagyunk !
2016. nov. 24. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Hosszú, mint a ***zom, úgy ám..
2016. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsőre is értettem mit értettél a menő alatt barátom:)

Azért írtam úgy, mivel relatív számomra, én pl nem tartom őket annak érted?:)

De amit leírtál azzal is csak azt erősíted, hogy max barát lehetsz számára.

2016. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát értem azért köszi a válaszokat ! :) Son of Hades neked főképp !
2016. nov. 24. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Állok rendelkezésedre bármikor:P és szívesen
2016. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!