Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég hosszú történet (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú történet (lent bövebben). Vajon akar-e valamit, vagy csak bejövök neki? Nemértem a férfiakat! :D

Figyelt kérdés
NA az a helyzet megböktem még év elején egy gyereket a suliból fb-on, aztán bökdösés, ismerősnek jelölt. Aztán igy november-december környékén ráirtam, h ugyanmár beszéljünk. :D Aztán mindig én irtam, egyszer max kétszer irt ő is.(közbe pár komment+képlájk.:D) Na ez igy elég gáz, és igy suliba is köszönünk meg minden. 1hónapja beszéltünk mert irt egy üzit h milyen jol néztem ki aztán rá pár napra ráirtam, és elhivott bulizni. De magammal vittem barátnőmet, mivel idegen helyre hivott, hozzáteszem megkérdeztem tőle, h ez randi vagy vihetek barátnőt. a válasz: ő csak elhivott.! Tehát értitek... Aztán jol sikerült az este, de nem volt semmi, mer korán le kellett lépnünk bnőm miatt. Utána irtam neki, meg taliztunk suliba és egy csomot besézlgettünk meg mesélt szalagavatorol... Még párszor összefutottunk suliba köszönés+pár szó igy "menés" közbe. Egyik nap ráirtam, tereltem a témát a kövi tali felé... Azt mondta megbeszéljük. Mondom jo, de előtte még firtatta h nem akarja megigérni és ebben maradtunk. Suliba is mindig mosolyog, nagyon édes.:) Eéhivott meg tudom h bejövök neki mert egyik barátja mondta ismerősömnek mert vhogy szóbajöttem..:D Szval bejövök neki, aranyosan köszön, elbeszélgetünk... Nem tudom mi a baj, h most akar-e vmit vagy nem. Mert azt mondta h ha nem lett vna ott bnőm, másképp is alakulhatott vna. De hát megkérdeztem. Most ha ő is mert am barátja szalagavatójára hivott, ilyen előparty egy kocsmába..:D na mindegy és h persze h nem állitok oda, aztán lehet csak álltam vna ott..:s ja meg még amikor beszéltünk suliba olyan "sokat" akk mondta, h úgy vitt vna mint bnőt. Tehát azt mondta h én vagyok a bnője. Most nem értem.:S Igy "mutatott be", elhivott, aranyos velem... de nem akar talit?:S meg nem is ír rám nagyon... jo lehet inkább élőbe beszélgetne jobban, persze az jó is, csak nem sokszor futunk össze! Meg ő is zavarban van azért, meg énis.:) Na és már nem huzom tovább...:D Akar vmit, vagy nem?:S nagyjából leírtam mindent. Mert én nem várok rá, nyilván nem a barátja akarok lenni, erre ő is rájött sztem... Aztán most nem tudom mit akar? szerintetek?:| köszi.:D Ja ő 18/F én meg 15/L
2011. febr. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Juj, hát ez tényleg hosszú történet xD

Na, de szerintem (bármilyen "bénán" is fog tűnni) hívd el randira. Úgy értem olyan igazi randira ahol kettesben vagytok mert ugye azt írtad ha nem viszed a bnődet akkor másképp is alakulhatott volna a helyzet. Így választás elé állítod és akkor máris megtudod, hogy akar-e többet. És ha nem akkor meg tovább léphetsz.

Az egyik barátnőm egyébként majdnem ugyan ebben a helyzetben van mert úgy volt, h mondta a bnőmnek fb-on, hogy mennyire elakar menni vele valahova aztán a suliban meg el se hívta sehova szal vmit biztos akar tőled! :)

2011. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja hát igy tereltem felé, de azt irta h megbeszéljük én meg igy elkezdtem h jo péntek 8? de csak viccől, ő meg hát akk a csapattal lesz, mondom jjaj csak vicceltem, kezdetnek oké.. erre: nem meri megigérni mer ha meg nem jön össze. Igyis olyan beosztása van... Mondom jo ugyis összejön majd. :) Szval nemtom...:S Meg én nem akarok már annyira nyomulni, érted.! De még megfontolom. Most kicsit hagyom, had keressen. Meg odateszem magam, aztán majd ír, ha hiányoznék.:D :)
2011. febr. 25. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazad van a túlzott nyomulás sem jó. Amúgy szerintem már mindent megtettél amit kellett!;) :D

Azért majd írd meg mi lett veletek(ha nem titok) :)

2011. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenképp.!:) max. 2hetet adok a dolognak, mert mikor egy darabig nem írtam, akk írt üzit és utána rá pár napra beszéltünk amikor este taliztunk! SZval ennyi idő alatt úgyis kiderül h lesz-e valami.!:) Bár ha a mai álmom valóra válik:D
2011. febr. 26. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy összejöjjön:D
2011. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-két hét és összejössz vele....Szurkolok! :D
2011. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Újabb fejlemény: Most beteg, és az is lesz egy darabig.:| De a barátja mondta az osztálytársamnak mert szóbakerültem ismét, h jó csaj vagyok de meghagy Neki! Tehát ezek után nyilván tud rólam, és azt is tudja h tervei vannak velem. Hát remélem is, h kialakul, mert sztem nagyon hozzámvaló és csak vele tudnék egy kapcsolatot elképzelni.:)


Köszönöm a Választ, írok majd pár hét múlva(addigra kiderül milett)

2011. márc. 3. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsian várom a fejleményeket!:D (előző)
2011. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!