Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el őt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus0123456789 kérdése:

Hogyan felejthetném el őt? Sürgős!

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe egy éve szerelmes vagyok.(osztálytárs) Ő megtudta ezt már tavaly akkor, és -nem személyesen, de a legjobb barátnőmnek és haveromnak- mondta hogy akkor se kellenék neki, ha az utolsó lennék a Földön. De én valahogy ezt nem tudtam annyira felvenni. Zavart meg minden, de reménykedtem. Egyébként nagyon félénk vagyok, nem is beszéltünk utána egy hónapig.

Eltelt azóta egy év. Most a haverom, egy másik fiúval együtt. De még mindig szeretem. Ezt az érzést hogyan tudnám megszüntetni, vagyis hogyan tudnám elfelejteni őt, hogy ne legyek belé szerelmes?

Egyébként ugyanazokat szeretjük (anime, előadók, együttesek) és utáljuk (zenék néhány fajtája). Így pedig nehezebb eltávolodni tőle. Segítsetek! Nagyon sürgős!!



2016. nov. 25. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Baker aki nekem jön be az legalább szóbaállt velem amég osztálytársak voltunk xd, meg jóba voltunk :'DD
2016. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy ő az a fiú aki nem páva viszont nagyon jó fej. (ő az egy a kb. 2 normál fiúból) És nem haverilag akarok tőle eltávolodni, hanem hogy ne szeressem.

Én szívesen beszélgetek vele, viszont félek, hogy látszik rajtam, hogy szeretem.

2016. nov. 25. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress valaki mast, akiert rajonghatsz.
2016. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!