Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve szerelmes vagyok egy osztálytársamba, hogy felejthetném el? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már két éve szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba,amiről tudomást is szerzett(nem tőlem..) és azután egy évig nem beszéltünk,pedig előtte nem voltunk rosszban és mostanában néha beszélünk pár szót és bár tudom,hogy ez nem jelent semmit mégsem tudom elengedni és rajta kívül senki sem érdekel,mit tegyek?
2016. okt. 29. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pedig sajnos túl kell tenni magad rajta. A bánatodból meg nyer erőt, amit valami hasznosba feltethetsz, pl: tanulás, sportolás, alkotás stb. :) Ha ügyes vagy pozitívan jössz ki. Sokat lehet tanulni az ilyen helyzetekből, szóval hajrá! :)
2016. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd megtanulsz együttélni ezzel, vayg belehalsz a depibe, eza 2 kimenet van :D
2016. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!