Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, a szomszédos osztályba jár. Én 9-es, ő 11-es, ugyanazon a szakon tanulunk. Pár hete bejelölt facebookon (az osztályomból csak a fiúknak az ismerőse, azóta is). Miután visszaigazoltam, likeoltam egy képét. Aztán ő is az enyémet, aztán megint én, megint Ő, én, Ő, én és végül Ő :D (tudom ez elég gyerekes, nem kell szóvá tenni :D). Suliba ha kint vagyunk a folyosón a barátnőmmel, mindig szokta mondani a barátnőm, hogy engem bámul, és kb 20 másodpercenként rámnéz. Szemezni is szoktam vele, van hogy mélyen egymás szemébe nézünk, bár sosem tart sokáig, mert valamelyikünk (általában én) elkapom a tekintetem, mert zavarba jövök. Ezen a héten egyik nap sírva mentem a mosdóba, mert elhunyt egy szeretett családtagom, egy pillanatra ránéztem, és pont engem nézett, aggodalommal a tekintetében. Ezt barátnőm is megjegyezte később. A fiú osztálytársaimmal nagyon sokat szoktak beszélgetni, gyakran meglehetősen komolyan. Egyszer az történt, még a facebook jelölés előtt, hogy két osztálytársam, Ő, meg egy barátja diskurálnak a folyosón, én pont kint álltam a karzatnál, és egyszercsak az egyik oszt.társam a nevemen szólít, hogy menjek oda. Odamentem, megkérdeztem miért hívtak, erre Ő azt mondta, áh semmi, csak hülye mint mindig (és közben a az oszt.társam felé biccentett). Ezt azóta sem tudom mire vélni.

Tudom, kicsit hosszú és talán zavaros is lett, de azért remélem érthető. Szerintetek tetszhetek neki ezek alapján? Illetve mit kéne tennem? Nem merek kezdeményezni. Abban reménykedek, hogy talán Ő fog. Ja és még azt kifelejtettem, hogy szülinapján ráírtam és felköszöntöttem, amit meg is köszönt, de nem vitte tovább a "beszélgetést" egyikünk sem.

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. nov. 25. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy tetszel neki.De lehet hogy nem.

Ezt mi nem tudhatjuk.Most mondhatjuk azt hogy tetszel neki.Aztán a végén kiderül hogy mégsem :D

2016. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h bejössz neki! Szerintem nem kell félned, biztos fog kezdeményezni! Amit leírtál az alapján nagyon cukik lehettek. :D remélem összejöttök majd... De ha ő még sem kezdeményezne, és ha te tennéd, 99% h nem utasítana vissza! De inkább legyél bátor és írj rá te! :)
2016. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Köszi 2-es :)) Egyelőre nem kezdeményezek, várok még vele, de lehet később teszek egy próbát :)

2016. nov. 25. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is érdekled, csak lehet nem mer közeledni hozzád. Egyetértek h nem utasítana vissza. A legrosszabb ami történhet h összebarátkoztok.
2016. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz :)
2016. nov. 25. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem bejössz neki, csak nem mer közeledni.. Félénk típus? Volt már baránője? Szoktatok sulin kívül beszélni? Vagy szünetben?

Bár a szülinapos dolog elég fura azért...

Nem rossz indulatból, de nem lehet hogy szerelmes vagy és beképzeled a dolgokat? A barátnőd meg.. hát na olyam mint egy tipikus barátnő :D



Bocs hogy ide spamelek de teljesen tanácstalan vagyok... kérlek vess egy pillantást a kérdésemre (esetleg a többi válaszoló is). :((


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


Mégegyszer bocsánat!


& várom valaszaid :)

2016. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk beszélni se suliba se azon kívül. Tuti nem képzelem be, akkor az már nagyon durva halucináció lenne. Tényleg sokszor néz.
2016. nov. 25. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak nagyon felénk..

Próbálj meg puhatolózni (vicceld meg hogy a friendzoneban van, és máris témánal vagytok :D)

2016. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Istenem de aranyosak! :D ❤

Igen, egyértelműen tetszel neki, és jó úton haladtok, nem kell semmit siettetni. Kezdeményezz beszélgetést, akár a fiú osztálytàrsaidon keresztül, szemezzetek sokat de ne kapd el a fejed, köszönjetek, beszélgessetek és nyert ügyed lesz! :)

2016. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :))
2016. nov. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!