Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most mi? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Van egy fiú aki régen be vallotta, hogy tetszem neki (nagyon helyes) de nem lett köztünk semmi aztán nem rég bevallotta, hogy szerelmes belém.

Figyelt kérdés

Viszont én ilyeneket nem mondtam/mondok neki,mert nem is ismerjük igazán egymást és nem nagyon szoktunk beszélgetni. Lehet,hogy régebben az volt a baj,hogy nem mondtam neki,hogy bejön /szerelmes vagyok belé?? De miért hazudtam volna? Hiszen ha azt a szemelyt akit még nem is igazán ismerem úgy nem tudok bele szeretni ..max külseje tud tetszeni.De nekem a belső nagyon fontos.Szóval ne várja el egybol azt,hogy az ölebe ugorjak és mondjam neki ,hogy szeretem..

Most mi tévő legyek?

14/L



2016. júl. 21. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemértem ezen mit kell túlkomplikálni kedves kérdező :D

A külseje tetszik, ez már egy jó kiindulási pont. Csak annyit kell tenned, hogy szépen eléállsz és megmondod neki, hogy te még szinte nem is ismered, így pedig nem tudsz szerelmes lenni (nem mintha bárki tudna) és hogy adjon időt, hogy adjon időt, hogy megismerhesd (voltaképpen azt amit ide leírtál). Ha rendes akkor meg fogja érteni, ha pedig nem, akkor eleve veszett ügy volt. Sok szerencsét :D

2016. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:) megfogadom a tanácsodat
2016. júl. 22. 10:51
 3/3 anonim válasza:
Egyetertek az elottem szoloval. Plusz megkerheted, hogy talizatok menjetek el par helyre es kozben jobban megismeritek egymast
2016. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!