Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barát zónából könnyebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barát zónából könnyebb kikerülni úgy, hogy a lány régebben szerelmes volt belém? Vagy ez ugyan olyan mint ha barátként kezdtük volna?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 03:53
 1/6 anonim válasza:
Hàt ha règebben szerelmes volt beléd akkor igen..
2016. aug. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ùgy értem könnyebb felszedned
2016. aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Velem is volt ilyen,a lány szerelmes volt belém ,majd látta hogy nem érdeklem feladta ..Majd mikor én éreztem úgy hogy egyre jobban szeretem ,és odavagyok érte..kijelentette hogy csak barátként szeret,és bepakolt a barát zónába..És még azóta is ez a helyzet ,pedig ez már 2 éve volt...De nem tudom ,lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen . :D
2016. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyebb. Nekem az volt, hogy én voltam szerelmes egy lányba, de bekerültem a barátzónába. Ez másfél évig így volt, nagyon jó barátok lettünk, de aztán fordult a kocka. Én közben kolis lettem egy másik városban, és egyszer a lány kijelentette, miután telefonon/chaten is elkezdett célozgatni, hogy meglátogat (ez neki 3 óra út oda és ugyanennyi vissza, és 2 órát tudtunk együtt lenni). El is jött, azonnal látszott hogy hányadán állunk, meg is csókolt egyszer amit ugyan viszonoztam, de a találkozás után rájöttem hogy most már én nem érzek iránta semmi többet barátságnál.


Ez a te eseted fordítva. :) 19f

2016. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor pont, hogy nehezebb egy kicsit, mert a lánynál lehet egy kis sértődöttség. De egy próbát mindenképp megér!
2016. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ember...a barátzónából sehogy nem lehet kijutni!
2016. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!