Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? (Bővebben lenn)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Hali!

Nos, arról lenne szó, hogy régebben megismertem egy srácot a neten, utána nem sokat beszéltünk, majd 1 hónapra rá eltűnt. Nemrég felkeresett, hogy még él, csak eltiltották a géptől...Aztán újra beszélgetni kezdtünk, meg minden, és kitaláltuk, hogy menjünk el együtt a PlayIT-re(egy gamer rendezvény) mondtam neki, hogy oké, csak félek hogy eltévedek, mert nem vagyok pesti. Egyből felajánlotta, hogy kijön elénk a Délibe. Ugye találkoztunk, és jól éreztük magunkat. A 'csapatban' 5-en voltunk, de sikerült kettesben maradnunk, aztán egyből elkezdte mondani, hogy lejön a városomba a 2 ünnep közt a nagyszüleihez, hangoztatta, utána kérdezte, hogy összefutunk e. Amikor megpróbáltam a szemébe néztem, egyből elkapta a fejét, minden alkalommal. Ugye nekünk előbb el kellett jönni a rendezvényről, és ő akkor is mondta, hogy akkor ő is megy, az egész rendezvény alatt velünk volt...Mire hazaértem, elkezdett facen kérdezgetni, hogy szimpi volt e, meg ilyesmik, beszélt arról, hogy nagyon ideges volt, mikor találkoztunk. Utána megkérdezte, hogy vasárnap otthon leszek e, de sajna nem voltam mert unokatesomnal aludtam a Playit utan :D...Mondta, hogy akkor mindegy, mert lejött volna apujával és összefutottunk volna, de hozzátette, hogy "lesz még rá alkalom".

Szóval...ezek mit akarnak jelenteni? :$ Nem vagyok túlságosan "tapasztalt" ilyenekben :/

Értelmes válaszokat, és köszi ^^


15/L


2016. nov. 28. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szeretne tőled valamit.
2016. nov. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A jelek azt mutatják, hogy ő is jól érezte magát veled, csak nem tudott teljesen feloldódni első alkalommal, főleg hogy nem csak kettesben voltatok. Biztos, hogy szimpatikus vagy neki. Az, hogy mire hazaértál már írt is Face-n, egyértelmű jele, hogy keresi a társaságodat, és ez nem véletlen. Szóval biztos, hogy szeretne még találkozni veled, egész biztosan nem vagy közömbös számára. Aztán hogy mi lesz belőle, kettőtökön múlik.
2016. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És, ha tényleg akar valamit, mit csináljak, hogy tényleg összejöjjön ez a dolog? :D Nekem is bejön a srác.
2016. nov. 28. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Ezt már neked kéne tudnod. Nem akarlak megbántani, de amíg ilyenekkel nem vagy tisztában, nem igazán való neked a pasizás :/

Tényleg nem bántásból

2016. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit lenéző, hogy a playit után odaírod, hogy gamer rendezvény :D


Egyébként igen, szeretne tőled valamit, légy nyitott rá (hacsak nem tetszik, akkor közöld vele egyszerűen és illedelmesen).

2016. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Jólvan na, nem mindenki tudja, hogy mi az :D Jártam úgy, hogy beszélek erről valakinek, az meg azt se tudja, milyen nyelven beszélek ^^
2016. nov. 28. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!