Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti melyik híres emberbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik híres emberbe vagytok/voltatok szerelmesek és miért?

Figyelt kérdés
Lehet színész, énekes, sportoló, modell, akármi.
2016. nov. 28. 20:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én Puzsér Róbertbe vagyok szerelmes.
2016. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Synyster Gates, Billie Joe Armstrong, Pán Péter(nem tudom a színész nevét), Bucky az Amerikai kapitányból. A külső miatt jött be mind.
2016. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem voltam/ vagyok egyetlen híres emberbe sem, de van, akit nagyon vonzónak találok, magyarok közül ilyen pl a Rákóczi Feri.
2016. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerelmes nem vagyok belé de nagyon tetszik nekem Simon Mathis
2016. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Tyler Hochlin volt meg Daniel Caraig és egy edzőtársam ő még nem híres de az lesz
2016. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

CM Punk

Wojciech Gola

2016. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3: Az első vagy a második? :D


1: Ez komoly? Őt én is nagyra tartom, de szerelmes nem vagyok belé (hetero fiú vagyok).


Én egy hírességbe vagyok szerelmes, csak egy nem túl népszerű, de számomra elérhetetlen lányba.

2016. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
1-es vagyok.:) Miért ne lenne komoly? Nekem nagyon bejön minden rajta. Mindenkinek más tetszik, más az ízlése. :)
2016. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak kissé meglepő, de abszolút pozitív értelemben. Hány éves vagy? Mert ebben a korosztályban (tini párkapcsolat, 14-18 év) általában valami "nagyon menő" színészbe, esetleg énekesbe szoktak szerelmesek lenni, nem egy Puzsér-féle értelmiségibe. :)
2016. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Várjunk egy picit! :)Hol volt itt arról szó, hogy csak tinik válaszoljanak?
2016. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!