Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyunk szerelmesek a...

Miért vagyunk szerelmesek a híres emberekbe? Tudom, hogy nem mindenki, de sokan vannak, akik igen. Miért? Hogy lehet, ha nem is ismered? Van, aki találkozott, esetleg kapcsolatba is került a kedvencével?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kamaszok szokása. A hírnév és a jó kinézet rajongást szül, amit összetévesztenek sokan a szerelemmel.
2011. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg szerintem nekik mindig csak a szép oldalukat látják, ezért egyből vonzóbbnak tűnnek... Nekem sose volt ilyesféle érzésem :) szóval csak tippelni tudok.
2011. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért vagyunk, de van egy történetem :) Elég filmbeillő és szerintem nagyon romantikus.

Szóval volt egy kevésbé ismert magyar színész, akiért teljesen odáig voltam. A nagynénémnek voltak kapcsolatai és valahogy megoldotta, hogy eljöjjön a szülinapomra. Életem legjobb napja volt, amikor megpillantottam :) És most jön a romantikus rész, a nagynéném és ő összejöttek :) Mindössze 1 hónapig voltak együtt, nem volt a legromantikusabb kapcsolat, de mégis életre szóló élmény nekem is és a nagynénémnek is :) ennek már 7 éve...:D

2011. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkiben meg van a hajlam egy bizonyos korban, hogy ideált keressen magának, és nyilván könnyebb beleszeretni egy kirakatban lévő emberbe, akit netán valami irigyelt imázzsal is felruháztak (pont hasonló cél érdekében, hogy legyenek követői, rajongói). Aztán az ember az amúgy is vonzó ember mögé azt képzelhet, amit akar.

Én is voltam tini koromban rajongó, egy színésszel kerültem kapcsolatba, akiért nagyon odavoltam. Aztán persze ki is szerettem belőle, ahogy telt az idő, és rájöttem, hogy ez a "kapcsolat" egyáltalán nem jövedelmező, ellenben a valóságosakkal. De nem mondom, mikor először találkoztam vele személyesen, abban a "rajongó állapotban", akkor nagyon boldog voltam utána.:-) De így utólag úgy látom, azért jobb ezt idővel kinőni.

2011. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos a történet, kedves Utolsó válaszoló! Ha gondolod, megoszthatnád velünk, hogy ki volt a híres ember, színész! (Én nagyon kíváncsi vagyok. :P)
2011. febr. 6. 21:17
 6/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, az utolsó előttinek szántam a kérdésemet!
2011. febr. 6. 21:17
 7/15 Korzika : ***** válasza:
mert ők is ugyanolyan emberek, mint más, és lehet a tulajdonságai pont bejönnek.
2011. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

el nem mondom neked, hány évig szerelmes voltam Ákosba :P


sok interjút olvastam vele, tetszett a zenéje, a gondolatai, versei, megfogott az a személyisége, amit a külvilág felé mutatott. én meg persze tini voltam.

egyszer egy dedikáláson még találkoztam is vele :D


aztán persze csalódtam benne, amikor rájöttem, h nem más mint egy jó üzletember, aki ügyesen adja el a termékeit.

nem mondom, h megutáltam, a mai napig megvannak a lemezei.

szerintem a kamaszok többsége átesik ezen.

ha olyan emberbe szeret bele, akkor talán még épül is ezáltal, hiszen jó gondolatokat olvas, jó zenéket hallgat, jó filmeket néz meg, ami később talán a hasznára válik.

2011. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen én is átestem ezen. Megszereztem annak a bizonyos zenésznek a címét, leveleket írtam neki (semmi extrát, ahogy emlékszem), és időnként raktam be válaszborítékot, amire mindig küldött képet vagy képeslapot. Sokáig őrizgettem őket, a falamon is kint voltak, és nyilván még mindig ott lapulnak valamelyik fiókban. Azóta meg már férjem és gyerekem van.
2011. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ideál...nincsenek rossz tulajdonságai, csak jóval ruházzák fel őket. Nem okoz csalódást, van kiről ábrándozni, és mindig ott a képe ahova rakom stb.


Vagy fordítva :D nekem rendszeresen a rosszfiúk jöttek be anno :P

2011. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!