Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Szerintem legalább egyszer mindenki kerül olyan helyzetbe, hogy beleszeret az egyik barátjába. És ez érdekel engem volt más ilyen veletek és ha igen mit csináltatok? Mert én már hóhapok óta csak azt hallgatom, hogy csak barátságot akarok ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

#szerelem #barátság #fiu lány között
2016. nov. 30. 16:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Létezik, de általában az egyik fél mindig többet érez.
2016. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
persze, amennyiben a lány leszbikus és a fiú meleg.
2016. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
71%
Létezik! De ha szét tenné a lábát simán lefeküdnék vele :D (Ebből már sejthető, hogy én neki tényleg csak barátot jelentek) Sztem csak így működik.... mert pl engem nem zavar h nem kapom meg, így együtt lehet ezzel élni, egy lány fordított esetben nehezebben kezelné szerintem.
2016. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
jaj egyébként biszexuális vagyok. szóval el tudom keríteni ezt a két dolgot egymástól, még soha nem esett meg velem. első látásra sejtem, hogy ki iránt érezhetnék többet, erősen kerülöm az ilyen barátságzónákat.
2016. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nincs, a Keith című filmben is ez van (ami amúgy kicsit túlértéklt alkotás) nah szóval, hogy csak mondja, ez nem randi stbstb.. aztán már SPOILER --> a következő pár jelenet után már szerelmesek és éppen egymást teszik magukévá. Nincs, nincs, nincs és soha nem is lesz!!

17F

2016. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Nekem az a velemenyem, hogy ha mindkét fél hetero, az egyik biztosan tobbet érez. (persze ez csak a nagyon szoros baratsagokra vonatkozik)
2016. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem van fiú barátom és a legjobbak között van. Soha nem éreztem többet iránta mint ami, és ő sem irántam. El sem tudjuk képzelni azt h együtt legyünk úgy mint egy pár. De szerintem a miénk elég ritka eset.
2016. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7-es csak nem vallja be neked, de tuti szerelmes beléd, vagy az volt és akkor tett valamit, hogy kiszeressen belőled.
2016. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Van de csak egy bizonyos szintig,mert ha minden percet együtt töltötök akkor felmerül a kérdés: miért ne lehetne ebből több?

szóval szerintem lehetséges de van egy határ

2016. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Létezik. Aki szerint nincs , annak vagy sose volt, vagy nem jött neki össze. Több fiú barátom is van és egyikünk se érez többet. igaz ,hogy nem ők a legközelebbi barátaim , de attól még barátok vagyunk és kész. Sőt más barátnőimnek ,osztálytársaimnak is vannak , én sose értettem ezt a felvetést. miért ne lehetne? (heteroszexuálisokról van szó)
2016. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!