Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat ez a fiúknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat ez a fiúknál?

Figyelt kérdés

Tetszik a fiúnak egy lány,és valamilyen szinten kezdeményez is nála,érdeklődik iránta,megkérdezi mindig,hogy mi van vele,egyértelműen fontos neki az a lány és ezt ki is mutatja.Viszont mégsem hívja el randizni,mégsem beszél vele arról,hogy tetszik neki,mert gyáva és "bizonytalan".Ez mennyire gyakori?

(és nem 1 hete tetszik neki a lány,hanem elég régóta,és elég komoly a dolog)



2016. dec. 2. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, gyakori. A fiúk többsége nem mondja ki az érzelmeit... :/ Na jó. Gondolom rólad van szó. :) ha igen akk mire vársz még? Egy fiúnak kell kezdeményezni! És ha a lány egyszer úgy dönt h már nem vár többet rád? És megszeret vki mást? (Ha most szeret) Ha meg tényleg nagyon bizonytalan vagy, akk még várj... És gondold át, h akarod-e őt mint pár vagy maradsz a barátságnál. (Jujj ez kicsit rímelt xd)
2016. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezt most kitaláltad a srácról, vagy tényleg így van?


Első esetben valami nem stimmel a te verzióddal, második esetben pedig pusztán félénkség. Ha a lány nem nyit felé, akkor sosem fog magától megnyílni a srác.

2016. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1#:Én vagyok a lány :D

2#:Tényleg így van,akár hiszed,akár nem :D Én nyitok felé eléggé,és Ő is nyit felém,nem ezzel van a gond.Nekem az a kérdésem,hogy akkor mi gátolja abban,hogy elhatározza magát,hogy elhívjon valahova?Nem elég bátor?Vagy valamitől fél?(nyilván a csalódástól meg ilyenek,de szerintem ez egy idő után nem válasz,mert mindig van kockázat)

2016. dec. 2. 18:29
 4/14 anonim ***** válasza:
nem elég bátor
2016. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja rohadt mód gyakori! És ja nem elég bátor. (Én se lennék az xD)
2016. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Stark2000 ***** válasza:
Augusztus óta beszélgetek egy lánnyal, érdektelensége miatt nem hívom el sehova. Szeretem, de ha én nem írok hetekig nem beszélünk. Én inkább annyiba hagytam, nem érzem magamat felkészültnek egy esetleges csalódásra tőle. Szóval yap, gyakori.
2016. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De pont ezért nem értem,mert én is nyitok felé,és eléggé próbálom vele közölni,hogy "figyi,tetszel nekem" :D Szerintem tökre egyértelmű lehetne már számára,de ezek szerint ez a fiúknak nem nagyon esik le. :)
2016. dec. 2. 20:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem is ertem. Ha egy lany erdeklodne irantam, beszelgetnenk es o is erdekelne engem akkor szarozas nelkul elhivnam..de nekem persze nem adatik ez meg
2016. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én voltam így egy lánnyal. Szerelmes voltam belé, mindent megtettem volna érte, de azt kezdtem észrevenni rajta, hogy ő sosem néz rám. Mindig lefelé nézett ha szembe jött, tehát úgy éreztem, hogy ő engem 1) vagy nem kedvel, 2) vagy sejti, hogy így vagyok vele, de titokban van barátja, csak persze nem mutatja,ezért kerüli a rámnézést, nehogy megszólítsam 3) vagy ő is szerelmes, de félénk fajta velem szemben. (de ez max. csak a plátói álmokban fordulhat elő)

Szóval volt, hogy nagyon szomorú voltam őmiatta, és "kirekesztettnek" éreztem magam az ő részéről (volt, hogy társaságban is mindenkire ránézett, rám nem; de csak velem csinálta ezt, a többi fiúval nem volt ilyen), és ezért nem néztem rá. Eszméletlen csalódottságot éltem át, hogy miért teszi ő ezt velem, ezért leblokkoltam csak, ha megláttam, inkább nem is kerestem a vele való kapcsolatot, mert úgyse szeret... (láthatóan sz*rik a fejemre, mert sose kérdez). Randira meg végképp hogy hívtam volna meg, így?

Mennyire nyitott/közvetlen a lány a fiúval szemben? A beszélgetéseket csak a fiú kezdeményezi mindig? (ha igen, az probléma)

Pl. lehet neki írni a névnapján is, csak hogy gondoltál rá, de egy "hogyvagy"-okot is el lehet ereszteni e szürke hétköznapok között.

És persze ha ír neked, akkor méltatod-e válaszra, vagy csak 3 nap múlva... Azért ez sem mindegy.

2016. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9:Megértem,hogy így féltél odamenni a lányhoz.Viszont én ezeknek pont az ellenkezőjét csinálom :D Gyakran írok neki,fel is köszöntöm szülinap,névnapján,érdeklődöm iránta,rengeteget nézek rá és nyitok felé.Persze,van amikor félénkebb vagyok,meg nem annyira merek vele beszélni,mert izgulok,de alapjáraton eléggé jelzem felé,hogy tetszik nekem.És Ő szintén.Csak valahogy az a lökés,bátorság hiányzik belőle,hogy megkérdezze,hogy van-e kedvem elmenni vele valahova..
2016. dec. 3. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!