Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat ez a fiúknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat ez a fiúknál?

Figyelt kérdés

Tetszik a fiúnak egy lány,és valamilyen szinten kezdeményez is nála,érdeklődik iránta,megkérdezi mindig,hogy mi van vele,egyértelműen fontos neki az a lány és ezt ki is mutatja.Viszont mégsem hívja el randizni,mégsem beszél vele arról,hogy tetszik neki,mert gyáva és "bizonytalan".Ez mennyire gyakori?

(és nem 1 hete tetszik neki a lány,hanem elég régóta,és elég komoly a dolog)



2016. dec. 2. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egész komplex sztori. Nem lehet, hogy csak neked tetszik ő, fordítva nem? Csak nem akar bunkó lenni, és lerázni téged? Oké, "mutatja a jeleket", de én a helyedben egy idő után feladnám ezt, ilyen szintű "bizonytalanság" nem létezik.
2016. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen,egy idő után én is elgondolkodtam ezen,de az az igazság,hogy tudom,hogy kölcsönös.Egyrészt ezt érezni is lehet,másrészt külső szemlélők is ezt mondják(tehát még csak nem is az van,hogy túl elfogult lennék),és tudom valakitől biztosra,hogy tetszem neki,szóval 100%-ra mondanám. :)
2016. dec. 4. 17:23
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem,hogy mi van. :D De majd csak eldől és talán hamarosan már bátrabb lesz. :)
2016. dec. 4. 17:25
 14/14 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok vele sajnos :/
2016. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!