Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki belőlle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőlle?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a barátommal már 3hónapja és nagyon szeretem,volt egy szakítás pár hete de azóta ujra össze jöttünk. A szakítás alatt jöttem rá hogy mennyire szeretem és hogy nagyon fontos nekem.Elbeszélgettünk a dolgokon és el kezdte mondani hogy szeret ameddig tud,de érzi hogy ez a szerelem nem tart örökké... Ez nagyon szíven ütött,ha bele gondolok akkor nem is tudom elképzelni a jövőmet nélküle.Ö nem olyan mint azok akik megcsalják a barátnőjüket meg ilyenek tényleg mindent öszintén elmond amit gondol,tudom hogy milyen már 2 éve ismerem.Ezért is lenne nehéz elengednem mert nem találnák mégegy ilyen fiut..ilyen bizony nehez talalni. Inkább most akarok kiszeretni belöle mielött szakitunk mert akkor érzem meg akarok majd halni hisz ha már most is ezen parázok nem birok boldog lenni mert félek hogy mi lesz ha vége,akkof mi lesz ha szakitunk .. :( ki akarok belölle szeretni de hogyan?

#Szerelem-tini-fiú-lány-kapcsolat
2016. dec. 3. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg úgy, hogy kiszeretsz belőle! És főleg az utolsó szón van a hangsúly.
2016. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szoval kapcsolatban vagy de azon sirsz hogy mi lesz ha szakit ezért inkább kiszeretnel belőle... ez a tipikus link felfogás... érzed hogy kirugnak ezért inkább kilepsz... közel sem. biztos hogy kirugnanak de te inkább kilepsz... ahelyett hogy folosben sírnal szeresd a barátod vagy ha csak ezen tudsz gondolkodni nem is bizol benne ergo nem szereted vagyis szakíts
2016. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy nagyon szeretem és félek elveszíteni hisz mondta is hogy nem fog örökké tartani :(
2016. dec. 4. 11:17
 4/5 Liza1234567890 válasza:
Szerintem nincs olyan hogy valakibol kiszeretunk ha valakit szeretunk azt szeretjuk is .Minden kapcsolatban vannak bukkanok es 3honap meg nem olyan sok ido.Elvezd meg vele lehetsz es ennyi.Nem szabad arra se gondolni h vege lesz.Kitartas!❤
2016. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak nem akarom hogy csak azért velem legyen mert én szeretem.ismerem és nem akarja összetörni a szivem !
2016. dec. 5. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!