Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretek bele valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele valakibe ilyen könnyen? Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Nagyon könnyen beleszeretek valakibe. Most is van egy fiú, aki néha engem néz, mivel vele szemben ülök a suliban. Egyből megtetszett,de tudom, hogy semmi esélyem, és én se szeretnék tőle semmit, mégse tudok kiszeretni belőle. De ez mindig igy van. Még sosem volt pasim, lehet hogy ezért?

#barát #Volt #szeressek
2016. nov. 9. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz tőle semmit?
2016. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ismerem,évfolyamtársam, csak matekon vagyunk együtt. Meg sajnos alacsonyabb nálam.. :(
2016. nov. 9. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtam volna, hogy ismerkedj, de ha zavar, hogy alacsony akkor mindegy.De, hogy van ez?Szereted, de zavar, hogy alacsony?
2016. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy én sem tudom. Nagyon könnyen szeretek bele valakibe, mint leírtam, elég nekem hozzá egyezlen pillantás is az illetőtől. Most is ez történt, "a szívem szereti őt de az agyam nem".
2016. nov. 10. 06:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ha tetszik az nem egyenlő a szerelemmel?Ha gondolod írj, majd írok!
2016. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

13 éves vagy, épp csak kamasz. Teljesen normális, hogy ilyen összevissza érzéseid vannak. Keresed a helyed a társaságban, és persze elkezdett érdekelni a másik nem is.

Azt tartsd észben, hogy a fiúk is gyakran pont ugyanígy éreznek, tetszik is nekik a lány, meg félnek is tőle, meg nem is akarnak kezdeményezni. Ez is normális.


Figyeld az érzéseidet, próbálj minél több emberrel beszélgetni, ismerkedni (már nem pasizás céljából, hanem csak úgy). Az érzések persze klasszak, de gondolkodj ésszel is. Ki az, akinek a viselkedése, jelleme szerinted jó példa? Ki az, akivel hasonlóan gondolkodtok?


Nyugodtan éld át az érzéseket, de azt se felejtsd el, hogy becsapósak tudnak lenni, és főleg a te korodban könnyen változnak is.

2016. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6-os 
2016. nov. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!