Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha kihúnyt a szerelem hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihúnyt a szerelem hogyan lehet újra éleszteni ha pasiról van szó?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok lapos lett a kapcsolatunk és más nők után akar nézni ezt abból veszem észre hogy mostanság utána nézz más nőknek régen nem tette és már nem olyan semmi se hogyan lehet újra hogy úgy nézzen rám és szeressen mint az elején? Hogyan hozhatom vissza a szerelmet?

2016. dec. 4. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szex oké? Mióta vagytok együtt?
2016. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szexi fehérnemű fel azt mehet egész éjszaka.
2016. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

17 éves lány írja, hogy lapos lett a kapcsolatuk :))))) Rommá röhögtem magamat :))


Mi vagytok ti 80 éves házasok? :D


Ja, igen szexi fehérnemű hogyne, az nem oldja meg a gondokat :)


Bakker... mennyi sületlen és mennyi hülye van itt is :)

2016. dec. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy egy idő után kihuny a láng, és valami más, mélyebb szeretet veszi át a helyét - az intimitás mellett, persze -, de ti még gyerekek vagytok ehhez, nem x évesek y éves kapcsolatban.


Ő nem fog azon teperni, hogy megtartson, mert még van 10x éve csajozni, mielőtt megállapodna az mellett, akivel családot akar (ha akar).

Próbálkozhatsz, de ha már más nőket néz, akkor edzd magad, hogy hamarosan szakítani fog (kellened).


A szexi fehérnemű meg ilyenkor már tök mindegy, max. dugtok pár jót, mielőtt vége.

2016. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"hogyan lehet újra éleszteni ha pasiról van szó" Defibrillátor. Hűséget fogadott, nem vakságot. Mindig lesznek dögösebb lányok, pasik. Néha, néha én is utánanézek egy-egy dögös csajnak. :)20f
2016. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor semmi esélyem hogy újra magamba zúgassam?

Csak így elmúlik a szerelem és megy más után és kész én még szeretem őt és nem szeretném elveszíteni.

2016. dec. 4. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
"...más nők után akar nézni ezt abból veszem észre hogy mostanság utána nézz más nőknek..." :D Meddig voltatok együtt?
2016. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!