Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már olyat, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy a sors nem akarja, hogy együtt legyél azzal aki tetszik neked?

Figyelt kérdés
Pl. folyamatosan elkerüljük egymást, épp nem felém néz, pont elfordul, ilyesmik?

2016. dec. 3. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de a fingomat már igen, ez is egy teljesítmény: D
2016. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
lol első :D
2016. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Van ilyen :D De ha nagyon akarod tudsz tenni ellene, vagyis néha. Pl: Tudakold meg hogy hol lesz és 'véletlen' menj te is arra, vagy gyakran pillants rá és háta egyszer pont oda fog Ő is nézni... Vagy bassz hozzá valamit, akkor csak rád figyel xd
2016. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen.
2016. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, en mindent megprobalok, de ha arra is megyek ahol valoszinuleg ott van, nincs ott :D
2016. dec. 3. 23:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetérteeek! Bassz hozzá valamit, és hidd el! egy fél óráig garantáltan csak rád fog figyelni :D
2016. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valami olyan otlet, amiben nem kell bantalmaznom? :D
2016. dec. 4. 08:16
 8/13 Qubi válasza:
Igen, éreztem. Pl akibe belezúgtam bevallotta a húgomnak hogy tetszik neki, ellenben nem rég kiderült hogy meleg, volt fiúja, ja és pár hónapon belül elhagyja a várost. Úgyhogy hacsak a "folyamatosan elkerüljük egymást" dolog van akkor mindenképp tegyél az ügy érdekében, mert ez még nem biztos hogy a sors "rossz" akarata :)
2016. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi, 8-as, hasonló helyzetben vagyok, Kedves Sorstárs! :D

Életem legelső szerelme, aki bevallása szerint meleg, de volt barátnője, és minden nő fut utána.

Ráadásul haverom, és lehet, hogy jövőre elhagyom az országot, aztán Ő is.

Szóval ne hidd azt, hogy a Te helyzetednél nincs rosszabb, bár szerintem még az enyémnél is van rosszabb...

2016. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen... :(
2016. dec. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!