Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit tegyek? Szerintetek van nála esélyem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval ugye szerelmes vagyok egy lányba, már jópár hónapja, szinte mióta megismertem. Ő ezt nem tudta, barátkoztunk, mára eljutottunk arra a pontra, hogy olyan jó haverok vagyunk, mintha tesók lennénk. Azt, hogy szerelmes vagyok belé, pár hete tudta meg (nem tőlem), igazából kicsit aznap mérges volt, de ezt a témát azóta figyelmen kívül hagyjuk, mondom, azóta még jobb haverok lettünk. Nem tudom, hogy közeledjek-e hozzá szerelmileg, mert eléggé félreérthető dolgokat "csinál" velem pl átkarol, megöleljük egymást, és közben a lány simogatja a hátamat; én is akármikor megölelhetem, átkarolhatom, ő csak viszonozza, sőt azért sem csinálna semmit, ha egy puszit nyomok az arcára (de ezt nem szoktam). Meg még azt tartom furának, hogy ha más csajjal össze szeretné jönni, azt nem engedi csak úgy, azt mondja fél, hogy elveszít, azt pedig úgyis tudom, régebben mondta is, hogy nem járna velem..... Meg még volt egy eset, amikor egy ágyba feküdtünk és a lány odabújt hozzám...szóval így valahogy van ez az egész. Mit tegyek? Próbálkozhatok nála? Lehet esélyem? Véleményetek? Mindent írjatok le, ami szerintetek fontos

2016. dec. 4. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha ilyeneket csinál, akkor lehet, hogy van nála esélyed.

Lehet azóta meggondolta magát és bejössz neki.

Vagy csak szórakozik.

Nem akarod felhozni neki a témát?

2016. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

De most komolyan!

Ti fiúk hogy lehettek ilyen hülyék (tisztelet a kivételnek) hogy ilyen kis ribikbe vagytok szerelmesek! Szerinted ha más fiú mondjuk egy puszit nyom az arcára akkor neki nem engedi majd? Az ilyen fajta lányok akik azt mondják hogy maradjunk csak barátok de közben a fiúk érzéseikkel játszanak...Gyűlölöm! Ez mondjuk a ti hibátok is. Én azt értem hogy a szívnek nem lehet parancsolni, de most komolyan!

2016. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!