Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátommal lassan egy éve ismerjük egymást,és hát...azóta történtek dolgok :/

Kétszer is szerelmet vallott nekem,de én mind a kétszer nemet mondtam.Azóta is bánom...és attól a pillanattól fogva bennem elindukt valami más...ami nem barátság,de nem érzem úgy mintha szerelmes lennék:/

Neki most a barátnője a legjobb barátnőm.

Egyszerűen úgy érzem ha meglátom a fiút hogy megöleli,vagy fogaj a kezét olyan mintha csavartak volna egyet a szivemen.

(Bocsi h ilyen nyálas vagyok;D)

Es sokkal jobb lett a kapcsolatunk miota barátnője van..többször mondja hogy szeret meg ilyenek...és én egyre jobban szeretem...de nem tudom eldönteni hogy csak barátként vagy máshogy :(

13/L


2016. dec. 4. 20:40
 1/4 Dreed ***** válasza:

Valószínűleg szereted,ha rossz érzés fog el,mikor mással látod,valamint bánod is hogy nemet mondtál.

De szerintem már késő ezen gondolkodni,Sértődést elkerülve,csak őszintén mondom,már lekéstél róla.

Barátként viszont maradhattok.

2016. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A helyedben nem élném bele magam ennyire ezekbe az általános iskolás szerelmekbe, mert ezeknek legtöbb esetben elég hamar vége lesz:) úgyhogy valószínű hogy a legjobb barátnőddel sem fog sokáig tartani a dolog:) és még egy jó tanács: az ilyen fiúkkal vigyázz, akik gyorsan váltogatják a barátnőiket:) ebből látszik hogy neki tökmindegy ki csak legyen
2016. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet csak én fiú vagyok :D Jobb lesz ha elfelejted minél előbb!! Én nem felejtettem és mind a mai napig nem tudok őszintén boldog lenni a még azt látom hogy más fiúkkal beszélget vagy hogy nyomulnak rá :/ Ne járj úgy mint én :(
2016. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy cipőben járunk. Tudom hülyeség de mond megneki. 13 f
2016. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!