Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy szimpi srác, de úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szimpi srác, de úgy érzem nincs esélyem nálla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A probléma csak annyi, hogy ebből nem sokat tudtunk meg. Ki ő, honnan ismered, hány évesek vagytok, esetleg te tetszhetsz e neki stb. 😘
2016. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen megfogalmazta a gondot a kérdéseddel.
2016. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk, ő idén jött az osztályba, és költöztek ide a városba, vicces srác, nagyon aranyos, illedelmes, mindig kinyitja nekünk is az ajtót, a tanároknak szintén, a jegyei jók, mindenből 4-5 de nem az a stréber fajta, jól is néz ki, kiáll magáért, azt már csak onnan is tudom, hogy mikor elkezdték szidni vagy nemtudom akkor is kiállt magáért.

Eleinte nagyon sokat nézett, de mikod jobban szemügyre vettem, utánna én is sokat néztem őt, de nem azért mert tetszett vagy mert új, hanem mert nagyon hasonlított valakire...

Mikor mögém ült nyomasztott, éreztem, hogy néz. Sok osztálytársam mondta, hogy bejelölte őt facebookon, de engem nem, ami kissé le is hangolt, és ekkor jöttem rá, hogy ő tetszik nekem. Egyszer barátnőm aki tudta, hogy tetszik nekem, a telómrol belépett a facémba és bejelölte, de miest rájöttem, gyorsan töröltem is a jelölést.

Utanna feltunt, hogy mar nem nez, lehet, hogy hallott valamot rolam, mert a nyaron egyutt voltam egy Bálint nevu sraccal, de szakitottunk, bar ezt nek tudom ki tudja, ki nem.

Es bocsi, hogy felig ekezettem, felig ekezet nelkul irtam.

2016. dec. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!