Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, vékony srácként van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony srácként van valamennyi esélyem arra, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Elég fátlásos vagyok a testalkatom miatt, így barátnőm sincs. Lányok véleményére vagyok inkább kiváncsi.

2016. júl. 4. 22:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem vágom mi a problémád.Olyan nagyon magas vagy vagy mi a gond?
2016. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
73%
Visszatért közénk!
2016. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Nem, neked nincs, csak az alacsony tömzsi fiúknak van... szerinted? Most komolyan: Neked van a legtöbb esélyed barátnőt találni ;)
2016. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok a kérdésre. Elég magas vagyok meg vékony, de szerintem a lányoknak inkább a kigyurtak tetszenek. Lányok véleménye érdekel inkább.
2016. júl. 4. 22:47
 5/31 A kérdező kommentje:
Azért mindenkinek küldöm a zöldet.
2016. júl. 4. 22:50
 6/31 anonim ***** válasza:
62%
Igen többségében az izmosabb pasikat szeretjük,de attól ne gondold h te nem fogsz találni vlki olyant aki nem csak azt nézi milyen az alakod,eléggé sok srác mászkál az utcákon vékonyan,mégis találnak barátnőket:) Ha nem akarsz vékony srác maradni tegyél érte más nem fog,ha meg nem vagy rá képes akkor meg fogadd el magad.
2016. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Már többször is tettél ki hasonló kérdést igaz-e?
2016. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
személy szerint nem szeretem a pálca fiúkat
2016. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Magas és vékony vagyok és megszámolni se tudom hány nőm volt már, ezek előnyös dolgok 17/f
2016. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Szerintem semmi baj az alakoddal.Akkor se ha nem vagy kigyúrt.Csak egy plusz de igazából személy szerint engem nem érdekel mennyire kigyúrt az illető.Csak betegesen ne legyen elhízva.Mert akkor az meg már vagy betegség vagy nem törődik egyáltalán magával.

2016. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!