Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell ezt? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt? 15/l

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy srác aki a legjobb barátom barátja(hivjuk most Zalánnak)...(Tudni kell hogy régebben többet éreztem a legjobb barátom irant de mikor rájöttem higy semmi esély inkább próbáltam elfelejteni...Ő erröl semmit nem tudott)Zalán és én sokszor szoktunk beszélgetni és meg is találtuk a közös hangot(nem vagyunk együtt)...Erre a legjobb barátom furcsán kezdett el viselkedni egyfolytában veszekedett velem és a Zalánnal...Aztán ma a suliban bevalotta hogy azért csinálta mert féltékeny volt mert szerelmes belém...És most teljesen összezavart...Mert ottvan a Zalán akit nagyon megkedveltem és itt van ő aki iránt még most is érzek valamit...Nem tudom mit tegyek...Ha összejövök a Zalánnal az lesz a baj ha meg a legjobb barátommal a Zalán lesz mérges...Nem tudom mit tegyek...Egyiket sem szeretném megbántani😔

2016. dec. 7. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
egyikőjükkel se gyere össze 15F
2016. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátja féltékenysége jogos. Ha Zalán tudott róla, hogy vonzódik hozzád, az Zalán sara. De a legjobb barátod töketlensége már boccs, ha kedvelt téged, és nem lépett... Szóval vessen magára. Ilyen az élet. Ha lemaradsz, kimaradsz.
2016. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zalánnal gyere össze szerintem, mert most a barátod ezért csinálja ezt az egészet mert féltékeny, ő is bevallotta

utána mikor meg őt valasztanád otthagyna

de ez csak az én véleményem

2016. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha muszáj akkor a Zalánnal de én nem eròltetném egyiket se... Gyerekesek.

15F

2016. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!