Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan személybe, akibe nem szabadna. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, s habár tudatában vagyok annak, hogy lehet ezek a hormonjaim, azt hiszem szerelmes lettem egy tanáromba... A tanár 24 körül van, egyedül él, s amellett, hogy borzasztó jól néz ki, emberileg és személyiségre is tetszik. Nagyon.

Ne nézzetek tucat tininek, nagyon nem akarok az lenni... De valamit szeretnék tenni az ügyben. Vagy pozitív, vagy negatív irányba, csak múljon el ez a kínzó tehetetlenség!

Ha volt már veletek ilyen, kérlek mondjátok el a tapasztalatotok!

Milyen jó is lenne, ha valaki egy pozitív történetet mondana, ahol előre haladt valamit, nem lemondott a dologról :D

Valamint a konkrét példától eltekintve, honnan látom, ha egy tanár vonzódik egy diákjához? (Jelen esetben pont nem hozzám...) Mik lehetnek a jelei?



2016. dec. 7. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyenlőre az sem tiszta hogy a nemek harcában ki hova sorolódot... Te, és a tanárod...
2016. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Fontos az?

Ha igen, akkor tanár úr...

2016. dec. 7. 23:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy amíg tanít, addig csak legyél nagyon kedves vele, mosolygós, érdeklődj iránta meg a tárgya iránt, és közeledni igazán csak akkor kezdj, ha már nem álltok jogviszonyban, tehát majd az érettségi után. Persze ha te vagy a fiú, akkor azért kevesebb az esélye, hogy ebből bármi legyen, de hát sose lehet tudni. Ha te a lány vagy, akkor talán több eséllyel jöhet össze, mert végtére is nem olyan borzasztóan nagy ez a korkülönbség, legalábbis jelenleg még igen, de néhány év múlva már nem lesz annyira jelentős. És ha tényleg teljesen egyedülálló, akkor végül is miért ne jöhetne össze, ha már nem vagy a diákja...

Én ezt javaslom.

2016. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ne folytass vele viszont, mert az állásába kerülhet ha kiderül...

15F

2016. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viszonyt*
2016. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3. kommentelő,borzasztóan jól esett a kommented! :) Köszönöm a tanácsot :)

2016. dec. 8. 00:05
 7/11 anonim válasza:
100%

Egyetértek, amíg a tanárod ne próbálkozz közeledni hozzá!

A sors produkál ilyen és hasonló helyzeteket. Ha 18 éves korod és az iskola elvégzése után próbálkozol nála, abból már nem lesz baj. De számíts rá, hogy nagy eséllyel elutasító lesz veled szemben. Persze, ez függ a személyiségétől is. A legtöbb tanár tart az ilyen kapcsolattól.

Én pár éve úgy ismertem meg páromat, hogy karbantartó volt a középsulimban. Utolsó évben nem sokkal az érettségi előtt jött oda dolgozni. Nyáron a suliba jártam jogosítványt megszerezni. Addig csak látásból ismertük egymást. Nyáron viszont többször beszélgettünk, elhívott randizni.

A harmadik randi után az ágyba kötöttünk ki. :-) Mai napig együtt vagyunk. Még azon a nyáron kilépett, mert csak átmeneti munka volt számára.

/megsúgom, egyszer a suliban is szeretkeztünk az öltözőjének zuhanyzójában. Nagyon izgi volt, örök élmény. ;-) /

2016. dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várj az érettségiig, és ha a tanárod még mindig független lesz, te pedig még mindig így érzel iránta, akkor bepróbálkozhatsz. Addigra már a korkülönbség se lesz vészes, ő pedig nem az állásával fog játszani.

(Zárójelben mesélek egy happy endes tanár-diák történetet: Ismerek egy tanárt, aki anno összejött az egyik diáklánnyal. Miután a lány elballagott, azután felvállalták, ennek már tizenx éve, azóta házasok, nemrég született meg a kisfiuk.) :)

2016. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ,válts iskolát és akkor tudsz hozzá közelebb kerülne.
2016. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Várja ki még elballag?szegény addigra beleőrül. Szerintem próbálj meg közeledni hozzá és a viselkedéséből látni fogod hogy egyáltalán benne van e. Ha ne adjisten elutasító veled szemben legalább az is kiderül számodra és nem leszel kételyek között ha meg veszi a közeledésed akkor meg probáljátok meg titokba tartani. Ez meg hogy kirugják meg stb ez kb a gyanú árnyéka meg családi titkok szint. Nálunk is volt olyan tanárnő 35 éves de kb 25 nek nézett ki akinek nem egy végzős fiuval volt kapcsolata nyilván nem vállalták fel de nem lett kirugva soha, mondjuk ez lehwt suli függő is . Ti meg ha összejön probáljátok ti is titokban tartani a biztonság kedvéért. Amugy meg sok sikert. Attól jobb érzés nincs mikor vágysz valakire aztán meg is kapod 😊
2016. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!