Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végre szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre szerelmes vagyok egy olyan személybe aki szép, rendes, kedves es megbecsül, de szüleim nem szeretik mert alacsony (kb akkora mint en) es elég szegényes családból származik. Ti mit tennének?

Figyelt kérdés
19/L
2016. jún. 12. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Mi köze a szüleidnek a te párválasztásdohoz? Neked kell vele lenni, nem nekik.


Én soha nem foglalkoztam ilyennel, ez kizárólag az én magánügyem.

2016. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
azonnal csomagol, megszökik a szerelmével (nem a szülőknek kell szeretni, ők idővel vagy megszeretik, vagy nem, a ti szerelmeteket ez ne befolyásolja)
2016. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
92%
Ha tényleg szeret, és te is őt, akkor a szüleid véleménye ne számítson. Te kapcsolatod, nem az övék.
2016. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szeretnék egyetemre menni,a barátomnak pedig nincs annyi pénze hogy ezt ki tudja nekem fizetni.Plusz sajnos nagyon számít a véleményük
2016. jún. 12. 13:48
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem a szüleid fognak összeházasodni vele, meg nem a szüleid szexelnek vele, ne erdekeljen a véleményük, nem lehet az ember szerelmes minden 190 centi magas emberbe
2016. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ezt meg fogom nekik is mondani,hogy nem ok fognak vele együtt élni hanem en.
2016. jún. 12. 13:50
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát b+ jó hogy már nem elvárod tőle, hogy kifizesse az egyetemi képzésedet! :D És mi az, hogy alacsony? 19 évesen már nem kellene adnod ilyen hülye szövegekre.
2016. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
En amikor egyetemte mentem, fel sem merult bennem, h az amugy jomodu csaladbol szarmazo baratom fizesse azt nekem..
2016. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Miért a barátodnak kellene fizetni a te egyetemi tanulmányaidat??


Egyébként ha a szüleidnek annyi eszük van, hogy a magasság és az anyagi helyzet alapján döntik el, hogy elfogadnak-e valakit, akkor tényleg ne foglalkozz velük. Miért számítana nagyon a véleményük? Nem vagytok egymáshoz kötve, nem kell hagynod, hogy ennyire befolyásoljanak. Önálló ember vagy. Na meg ha látják, hogy szeretitek egymást, idővel el fogják fogadni.

2016. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy a szüleitől függ, tehát ők fizetik az egyetemet, de cserébe beleszólnak az életébe, ha meg elköltözne a barátjához, akkor senki nem tudná állni, mert a szülei kitagadjak.
2016. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!