Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék örömet okozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék örömet okozni egy lánynak, akivel alakulgatnak a dolgok?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja beszélünk facebookon és azóta szerintem eléggé megkedveltük egymást. Sokáig húztuk a találkozót, más és más okok miatt. Aztán végül találkoztunk azóta kétszer is. Mind2 randi jól sült el beszélgettünk, poénkodtunk, incselkedtünk egymással és mind2 végén smároltunk. Azóta is ugyanúgy beszélünk, és a héten is találkoztunk volna, de végül nem jött össze, mert a hétvégén táncversenye van szombaton és arra gyakorolnak majdnem mindennap órákat, a mai nap meg úgy döntött, hogy pihenne aminek nem örülök de persze megértem, mert ez lesz az első fellépése és nagyon izgul.

Mondtam neki találkozzunk aztán segítek neki meg minden de ugye inkább pihen.

Én azon gondolkodtam, hogy holnap miután este vége van az edzésének, megvárnám a háza előtt és esetleg vinnék valami apró ajándékot neki. Lányok ti mit szólnátok egy ilyen szituhoz, örülnétek? Esetleg tudtok valami tippet adni? Fontos nekem a lány.

17 vagyok a lány 16

Ja és nem vagyunk együtt, de eddig egész jól alakulnak a dolgok, mind2en keressük egymást, csak én még várnék a témával a megfelelő pillanatig.



2016. dec. 8. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Fizess elő egy éves netflix--re azt mindenki szereti
2016. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!