Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 16 évesen már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 évesen már lehet barátja egy lánynak, vagy korai lenne még?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A szex szerintem korai, de járni lehet. Amennyiben nem megy a tanulás, otthoni teendők kárára. Testileg érett ez a korosztály, de agyilag csak annak hiszi magát. Néhány év múlva erre ő is rájön, ha visszatekint a múltjára.
2016. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szeretné akkor nem korai, ha még nem szeretné akkor korai
2016. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem korai, nekem a szüleim mondták hogy ők nem ellenzik mert mondták hogy olyan hosszútávú dolog csak nagyon kevés esetben lesz ilyen korúaknál,de mindig is azt mondták hogy tapasztalat szerzésnek jó. A szex valóban korai, de aki kapott megfelelő felvilágosítást erről és képes felelősségteljesen cselekedni ezzel kapcsolatban ami javarészt a szülői nevelésen múlik hogyan nevelték erre a szülők akkor szerintem nincs probléma.
2016. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már rendben van.
2016. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem korai
2016. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tini-, sőt, a gyerekszerelem is teljesen normális, sőt, a személyiségfejlődés szempontjából fontos dolog.

Nyilván másak az életkori sajátosságok, mások a jellemzői egy 16, egy 30, egy 10, meg egy 50 éves ember szerelmének, de mindegyik normális, és egészséges dolog.

Az érzelmek nem úgy működnek, hogy 18 éves korig semmi, aztán meg egyszerre "beérik" az ember.

2016. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

XDDD

13 vagyok és most tartok az 5.nél...

Van olyan ksmerősöm aki 12 évesen már nem volt szűz(jó mondjuk ő szerintem ku*va)

2018. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!