Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi számít már nyomulásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít már nyomulásnak?

Figyelt kérdés
ráírtam egy fiúra akivel párszor kavartam. Egy kicsit beszéltünk aztán nem írt vissza. Pár nap múlva megint rá írtam és most én nem írtam vissza neki egy idő után mert a válasza olyan volt mintha nem akarna velem beszélni. Ez volt 4 napja. Nem fogja nyomulásnak venni ha megint ráírok?
2016. dec. 9. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már az :/ de átérzem
2016. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Camorri ***** válasza:

Lehet hogy annak fogja venni ki tudja. Ez attól is függ, hogy miket írtatok. (szélsőséges példa: ha pl a parikáskrumpli receptjét írtátok egymásnak akkor nem nyomulás, ha meg azt, hogy költözzetek össze, mert vonzódsz hozzá, az már nyomulás)


És rám is rámírhatnál igazán :P :D

2016. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A köztünk lévő dologról egyszer se beszéltünk még. Csak viccsen hülyéskedve írtunk egymásnak
2016. dec. 9. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, nyugodtan írj neki :D
2016. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd
2016. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!