Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Beleszerettem egy osztálytársamba, és azthittem hogy ő is érez valamit irántam de már nem biztos. Ti mit gondoltok, hogy egy ilyen típusú srác hogy van ezzel ilyenkor? Talán meg tudnátok mondani, hogy tetszem-e neki ( többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az egyik osztálytársamnal tavaly volt köztünk, de semmi konkrét, nem is beszéltünk sokt, csak éreztem hogy valami alakul. Sokszor csak megkérdezte hogy vagyok, ha rámnézett fülig érő szájjal mosolygott, volt hogy ahogy elment mellettem megsimogatott, és egyszer megölelt. Más lánnyal nem csinált ilyet. Vannak lányok akikkel nagyon jóban van de csak haver szinten. Ő egy nagyon népszerű srác, nagyképűnek tűnik és én is annak hittem, de hihetetlenül aranyos. És soha nen gondoltam volna hogy tetszeni fog egy ilyen fiú de lassan beleszerettem. Én viszont nem olyan vagyok mint ő. Nem tartozom a túl népszerűek csapatába, de nem vagyok visszahúzódó sem. A barátnőimmel is mindig vidám vagyok, és pozitívnak tartanak.... Aztán egyszercsak egy nap Hallottam hogy egy csaj, aki nálam egy évvel idősebb az írogat neki, neki pedig nagyon tetszett ez a dolog. Aztán pár hét múlva mr együtt voltak. Onnantól egy jó ideig semmi nem történt közöttünk, olyan volt velem mint a többiekkel. Aztán eltelt egy év és most- még mindig megvan az a csaja- ismét "udvarol". Szerintem nem szerelmes abba a lányba, mivel egyszer mondta a barátainak, hogy " tök jól elvannak együtt". Ez szerintem pedig zt jelenti hogy nem szerelnes belé, bár én már semmit nem értek. A lényeg az, hogy egyre jobban szeretem, de össze vagyok zavarodva és már nem tudom hogy hogyan nézhet rám. A barátnőim szerint tetszem neki, de jó lenne ha Fiúk véleményét is megtudhatnám. Akik ilyen típusú Fiúk, ti mit vontok le ebből? Normális válaszokat várok, segítsetek légyszi.


17/ L



2016. dec. 9. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Személyes tapasztalatom és a látottakból leszűrve azt mondom neked, hogy ilyen korban a fiúk hosszabb távon nem képesek együtt maradni bárkivel is (persze vannak kivételek)

Ilyenkorban tombol a tesztoszteron, ki akar "próbálni" több lányt milyen ks velük.

Én azt mondom neked ha nyit feléd akkor már nem dédelgeti magát abban a hitben, hogy sokáig egyutt fog maradni az említett nővel.

2016. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!