Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem igy el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem igy el?

Figyelt kérdés
Egy évig jártunk a barátommal és most szakitottunk,azt mondta hogy szeret még,fontos vagyok neki de már nem szerelmes belém mert tul jól ismer,mindent tud rolam..viszont azt akarja hogy maradjunk barátok.én sem akarom el vesziteni énis akarom hogy barátok maradjunk viszont nem akarok tovább szerelmes lenni belé..mégis hogy szeressek ki belöle?:( 17/L

#Lány-fiú-kapcsolat-szerelem-barátok
2016. dec. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg fiú van még! Olyan kőnnyen azért nem szerethetsz ki belőle, de egyszer ha jön vki más, akk biztos elfelejted! Ne őrlődj rajta, ő szerelmes beléd? Nem.. (nem tudom ki szakított kivel, de ha ő hagyott el akk már megbízni sem tudnál benne) te miért szereted? Gondold át!
2016. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hagyott el hanem ereztem mar hogy nem olyan mint az elejen volt..es megkerdeztem hogy ugye mar nem vagy szerelmes es mondta hogy nem..de nem akarta mondani mert nem akart osszetorni :( ... az a baj hogy ö tenyleg normalis es felek hogy ilyen fiut nem talalok masikat
2016. dec. 9. 18:40
 3/3 anonim válasza:

Ha te még szereted, ő viszont téged már nem, akkor szerintem nem érdemes barátnak maradnotok, mert az neked csak fájdalmat fog okozni, kivéve persze ha te el tudod rendezni magadban a dolgot, és tudsz rá csak barátként tekinteni.

Egyébként szerintem amire mindkettőtöknek 100%-osan szüksége van most, az a szünet... szerintem tartsatok szünetet, mondjuk 2-3 hétig ne is beszéljetek, és akkor barátod is rájön majd, hogy ezalatt az idő alatt mit érez, mennyire hiányzol neki, és szeret-e még, illetve te is rájössz, hogy tényleg annyira fontos-e neked, és nem bírod nélküle, vagy pedig simán megleszel ezalatt a 2-3 hét alatt, és rájössz, hogy nélküle is ugyanúgy elvagy.

Hidd el tudom miről beszélek, én is most szakítottam barátnőmmel, és ő szerette volna, ha barátok maradunk, én bele is mentem, de nem bírtam, mert még mindig szeretem. Ezért mondtam is neki, hogy most ne beszéljünk egy ideig, mert úgy talán jobb lesz mindkettőnknek, vagy ő jön rá, hogy mégis velem akar lenni, vagy én jövök rá, hogy mégsem ő kell már nekem. Mondjuk nálunk jelenleg én az utóbbit látom valószínűbbnek. :D

Szóval nektek is ezt javaslom, és a szünet alatt ne a kapcsolaton rágódj, hanem éld az életed, próbálj boldog lenni, legyél a barátnőiddel és ilyesmik, és lehet rájössz, hogy annyira nem is kell neked az a srác.

2016. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!