Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt a párom?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom?!

Figyelt kérdés

A párom elég sokat hazudott az elmúlt időben, és ezt képes voltam neki elnézni.

Régen 14 évesen lefeküdt kétszer egy 25 évessel, másodjára ittas állapotban. Ezt sokáig titkolta, eleinte azt mondta, hogy nem volt semmi ilyen, majd pár héttel később azt mondta, hogy csak egyszer, majd pár héttel később, hogy másodjára is. Egy másik facebook fiókon írogatott egy exével, és abban is hazudott, hogy nem az övé, de végül rájöttem erre is. Azt mondja, hogy csak azért beszélt vele, mert nem akarta, hogy hülyeséget csináljon magával. Tegnap azt vettem észre, hogy az a gyerek bejelölte, és amikor kikérdeztem, hogy mi van most, azt mondta, hogy semmi, de láttam rajta, hogy hazudik.

Ma meg megkérdeztem: megcsalt-e amióta együtt vagyunk? Rám nézett, és elnevette magát, és mondta: "Nem. Ez az, amikor nevetsz az igazságon." Utána poker face-t vágott, és tagadta.


Hogy tudnám kideríteni, hogy mi is az igazság? Lehet csak pont azokat a jeleket adja le mindig, mintha hazudna? Hova fordulhatok, milyen szakemberhez, hogy kiderüljön? Mit tegyek, hogy derítsem ki? Mit tegyek?


Anyukám mondta, hogy nem biztos, hogy hazudik, mert sok mindenen nevet, mert vidám típusú.


Előre is köszönöm szépen!

17L/18F



2016. dec. 10. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Napersze.. Hol a kötél?
2016. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt, valószínűleg hazudik neked. Már párszor megcsalt és kitudja mi van amiről még nem is tudsz, én biztos nem tudnék megbízni többé így a páromba.
2016. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiken nem látszik h igazat mond vagy hazudik... Aludj nála, és amikor elmegy fürdeni, vagy WC-re, nézd át a telefonját, a beszélgetéseit. (de az is jó, ha éjszaka felkelsz, kimész WC-re és ott nézed meg)
2016. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, hogy ennyit hazudik. Főleg ha még rajtafogod, hogy hazudik vess véget a kapcsolatnak. Addig pedig beszéld meg vele, hogy utálod amikor hazudik.
2016. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom eddig sose vártam meg míg elfajul. hazudik egyszer oké, hazudik mégegyszer oké, hazudik megint nem oké viszontsohanemlátásra
2016. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy más miatt nevette el magát, nem a hazugság miatt?

A telefonját átnéztem már, megadta az adatait a facebook fiókjához, ott sem találtam semmit.

2016. dec. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!