Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek, lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, lehet hogy megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasim elment buliba 2 másik csajjal nélkülem, én mástól tudtam meg hogy a csaj rámászott, ölelgette, puszilgatta meg beleharapott a nyakába. Ugyan ettől a csajtól a buli előtt kb 2-3 nappal kért egy segges képet "hülyeségből". Ezek voltak 1 hónapja. Erre ma a legjobb barátnőmmel beszélgettem erről, és azt mondta hogy látta a pasimat smárolni azzal a csajjal még a buliban. Sokszor megkérdeztem már a páromat is hogy volt-e más is de azt mondta hogy nem.. Nagyon szeretem, 10 hónapja vagyunk együtt, de nem tudom hogy mit tegyek vagy hogy kinek higyjek.. Teljesen össze vagyok zavarodva és tanácstalan vagyok..
2015. jún. 15. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha te nem tudod, hogy kinek higyj akkor mi honnan tudjuk?

Ha ez tényleg igaz akkor dobd!

2015. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már ez sem tetszik, hogy 2 másik csajjal ment buliba nélküled. "Segges képet" nem szoktak "hülyeségből" kérni. Dobd a srácot.
2015. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!