Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy új osztálytársam, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy új osztálytársam, aki nagyon tetszik. Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
10. osztályosok vagyunk. Én egy 16 éves lány vagyok. Szeptemberben jött egy fiú, aki eddig Romániában élt. Elég szótlan srác, de sokszor figyelem és nagyon tetszik, a testbeszéde és magas a külseje is. Még a hangja is. :) Elég bátortalan vagyok sajnos. Csak egy-két jó barátom van. Hogy ismerkedjek meg vele? Úgy érzem nagyon furcsa lenne, ha hirtelen leülnék mellé és elkezdeném kérdezgetni. Van bármi tippetek?

2016. dec. 11. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl írj rá FB-n ,próbálj meg vele is beszélgetni mint a többi osztálytársaddal ;) aztán majd kialakul az
2016. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi, én vagyok az ünneprontó, de osztálytárssal járni tabu
2016. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor mit tegyek?
2016. dec. 11. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
el fog múlni...egy ideig rossz lesz, amég tetszik, de aztán ki fogsz belőle ábrándulni
2016. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én nem akarok kiábrándulni belôle, miért ne járhatnánk?
2016. dec. 20. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, de ha összejöttök aztán nem jön össze, akkor nem lesz jó vele egy osztályba járni.:(
2016. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!