Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, hogyan jöjjek be neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány egy iskolába járunk.A nyár elején már beprobalkoztam nála de az nem sült el olyan jól úgyhogy hagytam a francba,de mostanában szoktunk néha mosolyogni egymásra meg egymás szemébe nézni.Légyszíves segítsetek hogy lépjek

Hogyan tetszek neki???


13/F



#lány #Tetszik az egyik osztálytársam #Hogy lépjek
2016. nov. 19. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy ki, csak fordítva.
2016. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vissza mosolyog valószínűleg te is tetszel neki. Legyél vele udvarias pl. nyisd ki előtte az ajtót ha egyszerre mentek ebből látni fogja,hogy érdeklődsz. Ha van valami csapat munka próbálj vele egy csapatba kerülni és ott hátha tudtok beszélgetni... Ha kicsit biztosabbnak érzed akkor rá is írhatsz csak találj valami közös témát. 13/l
2016. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem győződj meg róla,hogy bejosz-e neki,mert ha esetleg nem,akkor nehogy pofára ess.Hat nekem legjobb barátom is ugyanígy volt,azt tanácsoltam neki,hogy ha észrevesz apró jeleket,vagy visszajelzést,akkor lépjen...Legyen jóban a barátaival,legyen vele kedves..csak vigyázzon,nehogy barátzónába kerüljön..(egyébként osszejott neki)..Remélem tudtam segiteni! :)
2016. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!